У «Борисполі» презентували новий літак ФК «Шахтар»

В аеропорту «Бориспіль» презентували новий літак ФК «Шахтар». Повітряне судно вирізняється оригінальною яскравою лівреєю, виконаною у клубних кольорах.

Під час презентації літака головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека відзначив, що це предмет гордості і команда навіть дещо «задирає ніс».

«Перед нами брендований літак в кольорах ФК «Шахтар». Це особливий момент. З великою гордістю дивимося на чудове повітряне судно і, може бути, трохи задираємо ніс. Я знаю, що це перший літак, який повністю розфарбований у кольори футбольного клубу. Так, в Європі є авіалайнери з логотипами, але вони не цілком в кольоровій гамі, і це змушує нас пишатися. Ми можемо літати на нашому власному літаку, а для нас це щось більше, ніж просто вид транспорту. Протягом багатьох годин в повітрі це – наш дім. Фантастична робота, мої вітання! Сподіваюся, і ми, і SkyUp продовжимо перемагати. Як команда ми зробимо все, що в наших силах, щоб тримати наші імена на топ-рівні. Упевнений, на цьому літаку ми будемо літати набагато вище, ніж раніше!» – наводить прес-служба ФК слова тренера.

На презентації також побували керівники клубу та футболісти «Шахтаря».

Інф. «ТС»

Share Button