Бориспільська ОДПІ НАГАДУЄ…

…Отримайте податкову знижку

Бориспільська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області нагадує платникам, що є можливість скористалися правом на отримання податкової знижки, подавши декларацію про майновий стан та доходи за 2013 рік до контролюючого органу по 31 грудня 2014 року включно. Відповідно до Податкового кодексу України на наступні звітні періоди право на отримання податкової знижки не переноситься.

Щоб отримати право на податкову знижку, платнику податку необхідно заповнити та подати до податкової інспекції декларацію про майновий стан та доходи і додаток 6 до неї, ксерокопії паспорта, ідентифікаційного номера, договору про надання певного виду послуг, розрахункових документів, які підтверджують понесені витрати, довідки з місця роботи про річну заробітну плату.

Шановні жителі Бориспільщини, скористайтесь правом на отримання податкової знижки!

ОДПІ2

…ПОВІДОМЛЯЄ

До бюджету надійшло понад 888,2 млн грн

За одинадцять місяців 2014 року до зведеного бюджету всіх рівнів Бориспільською ОДПІ ГУ ДФС у Київській області мобілізовано понад 888,2 млн грн.

До загального фонду Державного бюджету надійшло 469,3 млн грн. Податку на прибуток зібрано понад 145,7 млн грн, податку на додану вартість — 232,4 млн грн, що на 5,3 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

За січень-листопад Бориспільською ОДПІ забезпечені надходження від платників податків до місцевих бюджетів у розмірі понад 391,4 млн грн. З них: податку на доходи фізичних осіб — 335,1 млн грн, плати за землю —  48,9 млн грн.

Також  сплачено збір єдиного податку у розмірі 25,4 млн грн, що  на 3,5 млн грн більше, порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

 

Поповнили боєздатність армії на 11,3 млн грн

Сьогодні кожний громадянин, кожний патріот України підтримує нашу армію. Волонтери забезпечують бійців продуктами харчування, одягом, транспортом. Не менш важлива і моральна підтримка – листи, вірші, малюнки від тих, хто любить, чекає і вірить у перемогу своїх захисників.

Військовий збір – це податок, який сплачують українці для забезпечення боєздатності армії. Так, до державного бюджету за одинадцять місяців 2014 року Бориспільською ОДПІ ГУ ДФС у Київській області забезпечено надходження від платників військового збору в розмірі 11,3 млн грн, що становить 121,3% доведеного завдання, тобто додатково сплачено майже 2 млн грн.

Share Button