COVID-19 Хворих госпіталізують до Переяслава

За інформацією головного лікаря КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександра Щура, Переяслав-Хмельницьке ковідне відділення вже заповнене на 31%, і вже є поодинокі випадки госпіталізації з коронавірусом бориспільців. Головлікар додав, що зараз у Київській області наповненість ліжок у ковідних відділеннях 49% і кількість госпіталізованих щодня збільшується.

Бориспіль поки що у «зеленій» зоні

Керівник КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок наголосив, що зареєстровано 65 випадків захворювання на COVID-19: у місті – 54, у селах громади – 11, під підозрою на хворобу – 10 осіб. Під час тестування швидкими тестами минулого тижня виявлено 21 хворого.

Є. Черенок нагадав, що вакцинуватися можна в міських амбулаторіях та центрі масової вакцинації за адресою: вул. Київський Шлях, 71. Минулого тижня зроблено 1761 щеплення. В наявності вакцини: CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca. Moderna нині в Україні немає, тому ті, хто отримав першу дозу, другу можуть отримати взаємозамінною вакциною Pfizer.

Інф. «ТС»

Share Button