Напад на ювелірку: нападників затримано

За розбійний напад на ювелірний магазин у Борисполі 14 березня затримано групу іноземців. Про це повідомив очільник поліції Київщини Дмитро Ценов. За його словами, під час проведення низки оперативно-розшукових заходів працівники Управління карного розшуку поліції Київщини спільно з колегами Бориспільської поліції та бійцями батальйону поліції особливого призначення затримали зловмисників у порядку ст. 208 КПК України.

Ними виявилися четверо громадян Республіки Азербайджан віком від 37 до 41 року, які перебувають на території держави незаконно, повідомили у поліції.

За інформацією Д. Ценова, для розкриття злочину поліцейські провели 9 невідкладних обшуків за місцями тимчасового проживання іноземних громадян на території столиці, Київщини та Чернігівщини, де виявили та вилучили відповідні речові докази та знаряддя вчинення злочину.

Затриманим іноземцям оголошено про підозру за скоєння злочинів, передбачених ч. 4 ст. 187 (розбійний напад ) та ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

На даний час працівники поліції перевіряють нападників на причетність до вчинення аналогічних злочинів на території міста Києва, області та інших регіонів України. Наразі доведена їхня причетність до вчинення розбійного нападу в січні цього року на ювелірний магазин в місті Кривий Ріг.

Share Button