В «БОРИСПОЛІ» КИРГИЗ УТІКАВ ВІД ПРИКОРДОННИКІВ

Іноземець, який прилетів зі Стамбула, намагався проскочити повз прикордонний контроль і втекти. Для упіймання довелося викликати групу реагування.

В Міжнародному аеропорту «Бориспіль» у четвер, 21 березня, стався досить нестандартний інцидент: пасажир, який прибув зі Стамбула, спробував проскочити повз прикордонний контроль і втекти вглиб аеропорту. За інформацією прес-служби Держприкордонслужби, для упіймання втікача підняли за тривогою прикордонну групу реагування.

Утікача зловили і доставили назад в зону митного контролю пункту пропуску «Бориспіль». Там у затриманого громадянина Киргизької Республіки знайшли підроблену валюту в розмірі 900 доларів США, 15000 євро і 3,7 тисячі турецьких лір.

«Під час опитування громадянин зізнався, що підроблену валюту придбав в Стамбулі у свого знайомого. А в Україну прямував з метою придбання автомобіля», – повідомили в Держприкордонслужбі.

Валюту з ознаками підробки вилучено і відправлено на експертизу, поліція склала на іноземця протокол про перевезення підробленої валюти з метою збуту (ст.199 КК України).

Нагадаємо, схожий випадок стався в аеропорту «Бориспіль» у вересні 2017 року. Щоправда, тоді утікач прямував в зворотний бік – із зали отримання багажу в зону вильоту. Цікаво, що у затриманого тоді українця не було ні грошей, ні квитка на літак, ані закордонного паспорта. А на початку вересня того ж року прикордонники аеропорту затримали порушника, який намагався навпочіпки пролізти під стійками прикордонного контролю.

За інформацією прес-служби Держприкордонслужби

Share Button