ПЕРЕГОЛОСУВАЛИ ЗА ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЛІ ТА «ПОЗАЧЕРГОВО» ВИРІШУВАЛИ ПИТАННЯ НАШОГО З ВАМИ ЗДОРОВ’Я

Минулого тижня народних обранців міста об’єднало п’ятдесят четверте пленарне засідання позачергової сесії Бориспільської міської ради. Темою для обговорення стали земельні питання, на 13 з яких, погоджених раніше, було накладено вето міського голови.  

Нагадаємо, раніше депутати проголосували за будівництво індивідуальних гаражів по вул. Франка. Вже після на ім’я Анатолія Федорчука надійшло два звернення від депутата Олега Вереса та ГО «Прозоро», мовляв, згідно з генеральним планом міста там мають бути зелені насадження. Очільник Борисполя підтвердив вищесказане, керуючись рішенням від 11 травня 2007 року. Жителі міста висловлювали сумніви: «Голосуєте за гаражі, та де гарантія, що там не з’явиться житловий комплекс чи станція технічного обслуговування?» За їхніми словами, свого часу вони теж були не байдужі до цієї землі, та їм відмовили, мовляв, там зелена зона.

Незважаючи на дискусійність питання про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею у межах 0,0100 га у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Франка, депутати проголосували «за».

Не менш важливим стало виділення 50 тис. грн на термінове оперування бориспільця. Це і стало причиною, чому перерва народних обранців «затяглася» і вирішальна частина сесії, із прийняттям рішень, відбулася за восьму вечора. Депутат-лікар Ілля Луців наголосив: «Ми чекали, коли привезуть всі документи. Хочу пояснити, що такий поспіх викликаний відсутністю часу, особливо коли говоримо про людей з проблемами серця, маємо три години, аби поставити стент, і людина вийшла з лікарні відносно здоровою».

Депутатський корпус прийняв рішення міської ради про звернення до Бориспільської РДА та Бориспільської районної держадміністрації щодо використання цифрової мамографічної системи жителями міста Борисполя та Бориспільського району. А. Федорчук запевнив: «Ділити ніхто нікого не буде. Цією системою користуватимуться всі на рівних умовах, незалежно від місця проживання».

Депутати пропонують «сусідам» ті 14 млн грн, які вони вже виділили на мамограф, спрямувати на закупівлю ангіографа, що дасть змогу проводити найтонші операції на судинах серця та головного мозку, пришвидшуватиме реабілітацію пацієнтів. Тепер – рішення за районом.

Тетяна ПІДГУРСЬКА, «ТС»

Share Button