Наслідки буревію: чому й досі не ремонтують будинок, де обвалилась стіна?

Будинок на Київському Шляху, 87 став «зіркою» після того, як сильний вітер просто «здув» шматок його стіни. Проте минуло більше тижня, а будинок і досі не ремонтують. Перший заступник міського голови Микола Корнійчук пояснив, чому: «Державний інститут будівельних конструкцій проводить обстеження цього будинку і надасть точне рішення, як ліквідувати цю надзвичайну ситуацію і попередити виникнення у майбутньому подібних».

Посадовець також розповів про «особливості кладки» стіни, яку знесло вітром: «Стіна покладена у пів цеглини силікатної на суміш дуже «слабку», без цементу».

Коли інститут завершить обстеження і дасть висновок, за роботу візьмуться КП «ЖЕК-1» та ПрАТ «Агробудмеханізація». Залатати дірку в стіні планують цього тижня.

Щоправда, секретар міської ради Ярослав Годунок таким розвитком подій не повністю задоволений. Він вимагає знайти будівельників, які зводили будинок, і притягти їх до відповідальності.

До слова, під час негоди у Борисполі було пошкоджено покрівлі по будинках по вул. Київський Шлях, 18-а, 37, 75, 87, Європейська, 2, 3, Головатого, 1, 6, 36-а, Лютнева, 18, а також у ЗОШ № 6 і № 4.

Проте, за словами М. Корнійчука, всі роботи виконано, негаразди ліквідовано, шифер перекрито.

Інф. «ТС»

Share Button