ЗНО: пробне тестування

У Борисполі проведуть пробне тестування у рамках підготовки до ЗНО. 16 березня відбудеться тестування з української мови та літератури, а 23 березня – з решти предметів – біології, математики, хімії, іноземних мов, фізики, історії України.

«У суботу, 16 березня, у двох школах – ЗОШ № 6 і професійному ліцеї – відбудеться пробне оцінювання з української мови. Робота центрів оцінювання розпочнеться об 11.00», – повідомила керівник управління освіти і науки Тетяна Павленко.

За її словами, пробне оцінювання проводиться для того, щоб діти могли ознайомитись із процедурою проходження оцінювання.

Інф. «ТС»

ДО ТЕМИ

У Борисполі двоє випускників і досі не зареєструвались на ЗНО.  Як повідомили в управлінні освіти, на заваді стоять відсутність паспорта і релігійні переконання.

За словами Т. Павленко, процес реєстрації на основну сесію ЗНО триває до 25 березня: «Станом на 11 березня є двоє учнів, які ще не зареєструвалися. В одного з учнів проблеми з тим, що він досі не має паспорта, одну з учениць не зареєстровано за релігійних обставин».

Share Button