День міста: аби кожен «знайшов» посмішку та гарний настрій

Заступник міського голови Людмила Бистра на понеділковій плановій нараді анонсувала, що в суботу, 18 вересня, Бориспіль святкуватиму День міста, та наголосила, що, готуючись до свята, організатори намагалися врахувати й традиційні, й нові пропозиції.

«Хочемо, аби кожен «знайшов» посмішку та гарний настрій, адже буде багато цікавих локацій. До того ж цього року вперше святкуватимемо День міста разом зі старостинськими округами, які також презентуватимуть себе на майданчику біля стадіону «Колос»», – підкреслила Л. Бистра і додала, що о 08:00 локації вже будуть відкриті.

«Буде каша, будуть пісні, розваги, футбольний матч, тому чекаємо на бориспільців та гостей 18 вересня на Європейській площі, у центрального парку, біля Бориспільського академічного ліцею й інших локаціях», – анонсувала заступниця міського голови.

Також, за словами посадовиці, цього року долучитися до свята виявило бажання багато підприємців, народних митців, представників художніх колективів, тому дійшли висновку, що наступного року День міста святкуватимуть два дні.

Share Button