ПРО СПРАВИ КОМУНАЛЬНІ З ПЛАНОВОЇ НАРАДИ

КП «ВУКГ». Директор комунального підприємства Микола Корніяка наголосив, що триває підписання договорів на вивезення сміття у селах старостинських округів і навів наступну статистику за кількістю підписаних угод: Глибоке – 14%, Городище – 17%, Іванків – 15%, Артемівка – 17%, Лебедин – 15%, Мала Стариця – 22%, Сулимівка – 40%, Кучаків –  20%, Любарці – 9 %, Тарасівка – 0%, Рогозів –  26%, Кириївщина – 32%, Сеньківка – 2%, Андріївка – 20%, Велика Стариця – 6 %, Горобіївка – 12%, Перегуди – 40%, Григорівка – 0 %. Водночас директор звернувся до старост з проханням сприяти у їх підписанні.

Окрім того, протягом тижня працівники підприємства встановлювали нові дорожні знаки та спилювали аварійні дерева та зарості  по місту.

КПТМ «Бориспільтепломережа». Директор Маріанна Желєзко поінформувала, що на сьогодні котельні міста відремонтовані й готові до початку опалювального періоду: «Щодо ремонту теплових мереж – в роботі 800 м труб, 246 м виконуватимемо власними силами, а 460 – підрядна організація. Окрім того, до 1 жовтня разом з «Київоблгазом» опломбуємо вузли обліку газу».

Директорка додала, що нині гостро стоїть питання боргів населення за тепло – нині борг становить близько 30 млн грн.

Відділ з контролю за благоустроєм виконавчого комітету міської ради. Як повідомив начальник Рустам Хамракулов, зараз йде «боротьба» з амброзією, хоча й не так якісно, як хотілося б.

КП ВКГ «Бориспільводоканал». Директор Олександр Гануш нагадав, що у зв’язку з очищенням та гіперхлоруванням водопровідних мереж 16-17 вересня буде відсутня вода по всьому місту.

Інф. «ТС»

Share Button