Бориспіль – за здоров’я: як у місті святкували Всеукраїнський день фізкультури і спорту

Минулої п’ятниці, напередодні Всеукраїнського дня фізичної культури та спорту, на стадіоні «Колос» вже традиційно запросив школярів на Олімпійський урок.

Урочисту частину юні спортсмени відкрили забігом.

Міський голова Володимир Борисенко нагадав, що разом з керівниками дитячо-юнацької спортивної школи та центру спорту поставили за мету виховати олімпійського чемпіона, декілька чемпіонів світу, ще більше чемпіонів Європи і чемпіонів України з різних видів спорту та нагородив Подяками та Грамотами виконавчого комітету учителів фізкультури  і тренерів фізкультури та юних спортсменів, які мають певні здобутки у спорті. Серед них і старший тренер-викладач відділення хокею на траві Бориспільського ДЮСШ Марина Горохова, яка нещодавно стала віце-президентом Федерації з хокею на траві України.

Після нагородження школярі продемонстрували свою майстерність і вправність у різних видах спорту: вільній боротьбі, легкій атлетиці, волейболі, хокеї на траві, футболі тощо.

ПРЯМА МОВА

Начальник відділу молоді та спорту Вікторія ШЕВЦ:

– У Борисполі це традиційне свято, яке управління освіти і науки проводить щорічно. Спочатку в навчальних закладах проходить олімпійський тиждень, протягом якого проводяться різні спортивні заходи, школярі спілкуються з відомими олімпійцями та спортсменами, а на завершення тижня – Олімпійський урок, приурочений Дню фізичної культури та спорту. Загалом у Борисполі юні займаються найрізноманітнішими видами спорту, серед найновіших – секція з регбі. Саме тому Бориспільська ДЮСШ лідирує серед спортивних шкіл Київщини, маємо багато досягнень на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Інф. «ТС»

Share Button