Укрпошта побудує сортувальний центр нового зразка

«Укрпошта» і ТОВ «Тетра інвест» підписали контракт зі створення першого логістично-сортувального центру нового зразка – найближчим часом підрядник зможе приступити до процесу будівництва. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Вказується, що сортувальний центр займатиме площу 9,2 га і розташовуватиметься на території індустріального парку в Борисполі. Побудують його до кінця 2023 року. Фінансується будівництво коштом 100 мільйонів євро інвестицій Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

«На користь проєкту грає вдале розміщення. Майбутній сортувальний центр знаходитиметьсясь біля головних повітряних воріт країни – Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Наразі ми працюємо над тим, щоб трансформувати аеропорт у східноєвропейський авіахаб. Також саме тут проходить оновлена дорога Київ – Харків з виходом до центрального, східного та південного регіонів.

Це відповідає концепції, за якою зараз працює міністерство – системний, комплексний розвиток усіх напрямів інфраструктури», – сказав міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

У Мінінфраструктури нагадали, що восени 2020 року Укрпошта залучила близько 100 млн євро інвестицій від ЄБРР)та ЄІБ. Їх буде спрямовано на будівництво семи автоматизованих сортувальних центрів та перебудову логістичної мережі з оновленням бази депо.

До слова: це перший сортувальний центр нового зразка для Укрпошти за 42 роки. Він також особливий тим, що на одній території майбутнього індустріального парку будуть зосереджені і сортувальний центр Укрпошти, і склади ритейлерів та ключових маркетплейсів.

 

Share Button