Карантинні зони. Умови, обмеження та заборони

Україна з наступного понеділка, 13 вересня, може перейти в «жовту» карантинну зону у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19. Про це заявляв міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

У «жовтій» зоні встановлюватимуть додаткові обмеження, які стосуються, в першу чергу, масових заходів. Міністр нагадав, що перехід на жовтий рівень здійснюється по всій країні, а в подальшому кожен регіон, залежно від показників захворюваності, буде переводитися на інший рівень епіднебезпеки.

Ляшко наголосив, що на жовтому рівні епіднебезпеки громадський транспорт працює без змін, також діє норма, яка передбачає офлайн-роботу закладів освіти при вакцинації 80% персоналу.

«У разі, якщо така норма не дотримується, школипереходять в онлайн-режим. Для жовтого рівня (допускаються – ред.) вакциновані першою дозою, для червоного рівня – повний курс вакцинації повинен бути забезпечений», – сказав Ляшко.

Міністр додав, що наразі вакцинація є єдиним засобом захисту від важкого чи середнього перебігу коронавірусної хвороби і закликав громадян вакцинуватися, щоб запобігти перевантаженню системи охорони здоров’я.

 

Share Button