У «БЕРЕЗІЛІ» ТРАДИЦІЙНО ЛУНАЛО ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО

Міський конкурс читців ім. Тараса Шевченка вже став традиційним. І дедалі більше зростає інтерес до творчості Великого Кобзаря не лише у дітей, а й дорослих. З 27 лютого по 1 березня у стінах Бориспільського муніципального театру «Березіль» звучала поезія великого українця.

Оцінювали конкурсантів спеціалісти культурної та освітньої сфер на чолі з директором закладу Світланою Бевз. Більшість учасників представили недитячі за своєю суттю твори Кобзаря, відкриваючи в них нове звучання, сповнене безпосередності та прямолінійності, навіть якщо суддям доводилося чути повтори.

Оцінювали декламаторів за трьома віковими категоріями: молодша – до 10 років; середня – до 15; старша – від 15. При цьому кожен з навчальних закладів міг подати не більше трьох учасників у кожній. А читці залишали за собою право: буде це вірш Тараса Шевченка чи про нього, навіть якщо власного авторства. Враховували також і рівень виконавської майстерності, дикцію, постановку голосу, сценічний образ та хронометраж. Конкурсні виступи оцінювалися за п’ятибальною шкалою.

Зваживши всі «за» та «проти», члени журі визначали власників трьох перших місць, однак попереду новий етап – представлення нашого міста на обласному рівні.

Інф. «ТС»

Share Button