ОЧІЛЬНИК БОРИСПОЛЯ ЗВІТУВАВ ПРО 2018-ИЙ ТА ПЛАНИ НА РІК НИНІШНІЙ

В актовій залі міської ради Анатолій Федорчук звітував перед громадою про соціально-економічний та культурний розвиток міста за 2018 рік. «Це звіт команди Бориспільської міської ради, її підрозділів, комунальних служб, депутатського корпусу», – наголосив міський голова

Нагадаємо, за останні чотири роки це перший публічний звіт очільника. До цього його подавали у ЗМІ. «Це було викликано провокаціями, коли наймали людей і не давали змоги звітувати», – зауважив А. Федорчук. Тому, мабуть, і вільних місць у залі не було.

2018-ий міський голова назвав роком успіху. Усього видатки становили 896 млн грн, що на 150 млн більше, ніж 2017-го. При цьому лишень на депозитах за останні три роки вдалося заробити 100 млн.

Щодо пріоритетів роботи на 2019 рік: добудова НВК «СШ – I-III ст. – ЗОШ I-III ст.» ім. К. Могилка, будівництво дитячого садочка на вул. В. Момота, 46-а, реконструкція ДНЗ на вул. Привокзальна, 3а, будівництво спортивного стадіону на базі НВК «Гімназія «Перспектива», створення комфортного навчального середовища в контексті Нової української школи, підтримка творчо обдарованого учня та вчителя, реконструкція водозбірного вузла № 2 з улаштування  станції знезалізнення та резервуару чистої води на вул. Соборна, завершення будівництва притулку для тварин на вул. Гоголя, 63, розширення мережі амбулаторії ЗПСМ, ремонт амбулаторії на вул. Київський Шлях, 11, соціальний захист населення, створення Центру жіночого здоров’я, початок будівництва лікувального корпусу Бориспільської багатофункціональної лікарні інтенсивного лікування, продовження впровадження енергозберігаючих технологій у комунальних закладах міста, поліпшення дорожньої інфраструктури, благоустрій та озеленення міста, благоустрій бориспільських озер.

Інф. «ТС»

Share Button