Global Teacher Prize Ukraine: назвали 10 найкращих вчителів країни

Освітня національна премія Global Teacher Prize Ukraine оголосила 10 найкращих вчителів країни. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

«Найпрестижніша освітня національна премія Global Teacher Prize Ukraine, яку з 2017 року організовує громадська спілка «Освіторія», оголосила десятку найкращих учителів країни. До списку потрапили освітяни з різних міст та областей України», – повідомили у МОН.

Найкращими вчителями країни стали:

вчитель англійської мови Оксана Єрохіна (Херсон);

вчитель біології, громадянської освіти, німецької мови та художньої культури Ганна Бут (Мелітополь);

вчитель фізики Павло Віктор (Одеса);

вчитель англійської мови Валентина Гатальська (Київ);

вчитель хімії Гліб Репіч (Київ);

вчитель української мови та літератури Юлія Должанська (Харків);

вчитель біології, природознавства, хімії та «Я у світі» Богдан Завидовський (Дніпро);

вчитель зарубіжної літератури, української мови та літератури Лідія Насонова (Харків);

вчитель української мови та літератури Артур Пройдаков (Київ);

вчитель початкових класів Оксана Хомич (Київ).

Найкращого педагога країни Global Teacher Prize Ukraine урочисто оголосить у Міжнародний день вчителя, 2 жовтня.

Окрім того, оберуть найкращих вчителів громадянської освіти, хімії, фізкультури, відзначать вчителя-новатора та вчителя-ровесника Незалежності. У номінації «Вибір серцем» — педагога, що працює в лікарні або навчає дітей з особливими освітніми потребами, і вчителя-волонтера, який працює в школі на лінії розмежування на сході України. Також цьогоріч уперше нагородять вчителя прифронтової зони у спеціальній номінації.

«Переможець отримає 250 000 гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток та підтримку реалізації власних освітніх проєктів від ГО «Освіторія», – зазначили в МОН.

Global Teacher Prize — світова щорічна «Нобелівська премія» для вчителів, започаткована арабським підприємцем та філантропом Санні Варкі у 2014 році.

В Україні цьогорічний захід стартував 25 березня.

Як повідомлялося, 3 жовтня минулого року оголосили переможця національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020. Ним став учитель історії та громадянського суспільства із села Заліщики Тернопільської області Василь Дяків.

 

Share Button