Бориспільські «діамантики» привезли низку нагород з Угорщини

Юні спортсменки – вихованки Бориспільської міської Академії танцювального спорту «Діамант», успішно виступили на міжнародних змаганнях з художньої гімнастики «Budapesht Star-2019», які відбулися 22-24 лютого у Будапешті (Угорщина).

До змагань долучилась велика кількість учасниць з різних країн світу, з якими бориспільки змагалися у різних видах і номінаціях: Альона Кузуб (2 місце – м’яч; 3 місце – булави), Марія Демчак (1 місце –  м’яч), Марія Шестак (1 місце – м’яч), Лідія Бобровник (8 місце), Анастасія Бірюкова (11 місце), Софія Гуменюк (11 місце).

У загальному заліку в Марії Шестак – третє місце, в Альони Кузуб –  четверте, в Марії Демчак –  шосте місце. А найменша учасниця Маргарита Сова, 2012 р. н., посіла почесне друге місце.

«Дякуємо за чудові вихідні за приємні емоції і чудові враження!!! Організаторам змагання за теплий прийом і за чудову організацію змагання, батькам і родичам за підтримку, а спортсменам за гарні результати так тримати, молодці наші любі «діамантики»!!!» – зазначили в

Інф. «ТС»

Share Button