«Зростаємо разом»: першокласники Ревного висадили свої перші в житті деревця

У День знань першокласники Бориспільщини долучились до акції, ініційованої Київською ОДА «Зростаємо разом» в рамках екологічного проєкту президента України Володимира Зеленського «Зелена країна».

Голова Бориспільської райдержадміністрації Руслан Дяченко завітав на свято Першого дзвоника до Ревненського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гірської сільської ради та привітав усіх з початком нового навчального року. Про це повідомляє офіційний веб-портал Бориспільської районної державної адміністрації.

«За особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і високий професіоналізм голова райдержадміністрації вручив Подяку Бориспільської РДА та районної ради вчителю історії Софії Іванівні Розумній та Почесну грамоту заступнику директора з навчально-виховної роботи Марії Іванівні Бортник», – йдеться у повідомленні.

Після святкової лінійки на території закладу першокласники долучились до акції «Зростаємо разом». Спільно з головою районної держадміністрації та батьками діти висадили свої перші дерева.

Руслан Дяченко закликав долучитись до екологічної ініціативи батьків першокласників Бориспільщини: «Запрошую долучитись до ініціатив із озеленення своєї громади кожного маленького громадянина України, висадивши упродовж вересня-жовтня своє дерево».

Фото з офіційного веб-порталу Бориспільської РДА

 

Share Button