Місто планує виділити на початок будівництва лікувального корпусу 40 млн грн

Район таки передав місту ділянку на території ЦРЛ під будівництво лікувального корпусу. Разом із землею Бориспіль отримає і робочий проект, на коригування якого вже планує витратити 200 тис. грн. Будівництво, а точніше його початок, обійдеться бюджету у 40 млн грн.

«Відбулась сесія Бориспільської районної ради і було прийнято рішення про передавання земельної ділянки – більше 20 соток – під будівництво майбутнього корпусу, а також передавання робочого проекту, оскільки він коригуватиметься.

Нам доведеться виділяти близько 200 тис. грн, щоб його відкоригувати. Микола Корнійчук уже зустрічався з цим проектантом і вже розпочато робота в цьому напрямі», – повідомив міський голова Анатолій Федорчук.

Він також додав, що 5 березня відбудеться сесія Бориспільської міської ради, де «ми приймемо і виділимо близько 40 млн грн на початок будівництва лікувального корпусу».

«Є домовленість із Київською ОДА. Сьогодні у Броварах відбудеться рада регіонального розвитку. Я подав заявку, щоб цей об’єкт – лікувальний корпус – включили до стратегічних об’єктів розвитку області на 2019-2020 роки. Сподіваюсь, що разом – область і місто – збудують лікувальний корпус», – наголосив очільник міста

Інф. «ТС»

Share Button