Булінг у Вишеньках: батьків школярки оштрафували на 850 грн

Бориспільський суд виніс уже друге рішення щодо булінгу. Цього разу за знущання над школяркою у Вишеньках. Тоді нібито через розповсюдження чуток 14-річну дівчину побили просто посеред вулиці. Знущання зняли на телефон, а потім виклали відео в Інтернет.

Як і вперше, суд вирішив оштрафувати матір кривдниці на 850 грн.

«Протокол про притягнення до адміністративної відповідальності був складений на матір дівчинки, яка вчинила булінг. У судовому засіданні громадянка О. вину визнала, щиро розкаялась. Судом винесено постанову, якою притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штраф в розмірі 850 гривень», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, перше рішення у справі про булінг ухвалено у Борисполі. Провадження порушили через те, що у мережу Instagram одна зі школярок виклала «непристойні фото» своєї ровесниці.

Відзначимо, що 19 січня вступив у силу закон про протидію булінгу. Закон встановлює систему штрафів за цькування. Вчинення булінгу неповнолітньої чи малолітньої особи каратиметься штрафом від 850 до 1700 грн або громадськими роботами від 20 до 40 годин. Знущання, вчинені повторно упродовж року після або групою осіб, каратимуться штрафом у розмірі від 1700 до 3400 грн або громадськими роботами на строк від 40 до 60 годин.

У разі цькування неповнолітніми від 14 до 16 років відповідатимуть його батьки або особи, які їх заміняють. До них застосовуватимуть покарання у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

Інф. «ТС»

Share Button