Василь Володін: «Молитовний сніданок – це об‘єднання зусиль для всебічного розвитку Київщини»

Перший обласний Молитовний сніданок відбувся 31 серпня в Броварах. На запрошення голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна до заходу долучилися понад 200 учасників, серед яких і Бориспільський мійський голова Володимир Борисенко.

Були присутні члени Київської обласної Ради Церков і релігійних організацій, духовенство, народні депутати України, голови територіальних громад, депутати обласної ради, науковці, волонтери та громадські діячи.

Голова КОДА Василь Володін звернувся до присутніх з вітальним словом, у якому зазначив, що подібні заходи сприяють духовному відродженню, знаходженню компромісів у найважливіших життєвих питаннях, створенню толерантного ставлення до різнобарв’я конфесійного насичення області, вихованню дбайливого відношення до людини, сім’ї, держави, а головне розвитку та єднанню Київщини.

Особливим гостем на сніданку був Координатор Національних Молитовних сніданків в Україні, народний депутат кількох скликань Павло Унгурян. За його словами, молитовні сніданки є традиційними і впродовж семи десятків років вони відбуваються в Конгресі США, Європарламенті, багатьох країнах Європи та світу, де також поширена практика проведення подібних заходів на регіональному рівні.

У ході Молитовного сніданку присутні зачитували молитви за військових та їх сім’ї, перемогу і мир в Україні; за сім’ї та за сиріт; фізичне та духовне здоров’я українських родин.

Наприкінці заходу народний артист України Тарас Петриненко виконав пісні «Боже, Україну збереже» та «Україно, Україно».

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

 

Share Button