«Зростаємо разом»: школярі Київщини висадять 23 тисячі дерев

Київщина активно готується до початку нового 2021/2022 навчального року. За літо в області проведено велику підготовчу роботу: створено належні умови для організації освітнього процесу і трансформовано освітню мережу.

1 вересня в усіх закладах освіти області розпочнеться навчальний рік. У День знань відбудуться святкові заходи: урочисті лінійки, квести, флешмоби тощо.

«Родзинкою цьогорічного шкільного свята на Київщині стане старт акції «Зростаємо разом», яку ми започаткували в рамках екологічного проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена Україна». Упродовж вересня учні перших класів зможуть посадити власними руками перше дерево на шкільному подвір’ї або на території свого населеного пункту. Ця акція не лише чудова можливість для дітей, щось зробити власними руками, подбати про рослину та на власні очі побачити, як вона зростає та розвивається разом з дитиною. Крім того, це ще й інструмент для захисту довкілля, привернення уваги до екології нашої Київщини», – підкреслив голова Київської ОДА Василь Володін.

У ході акції заплановано висадити понад 23 тис. плодових та декоративних дерев, які ростимуть разом з першокласниками і прикрашатимуть міста, селища та села Київщини.

ЦИФРИ

Освітня мережа Київської області налічує 630 закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності.

До 1-Их класів зараховано 23,9 тис учнів, до 9-Их – 20,2 тис. учнів, до 11-Их – 10,8 тис. учнів.

Підготовлено за матеріалами департаменту освіти і науки Київської ОДА

 

Share Button