Парашутист розгорнув у повітрі величезний прапор України: як Бориспіль долучився до встановлення рекорду України

Військовий Анатолій Гліненко розгорнув у повітрі Державний прапор площею понад 500 квадратних метрів і встановив національний рекорд в номінації «Найбільша площа прапора України, розгорнутого парашутистом в повітрі».

«Військовослужбовець Анатолій Гліненко під час стрибка з парашутом розгорнув в повітрі велетенський прапор площею 530,59 кв. м! Новий рекорд України в номінації «Найбільша площа прапора України, розгорнутого парашутистом в повітрі» було оголошено на аеродромі Бородянка під Києвом після приземлення рекордсмена», – повідомила на своїй сторінці у Facebook керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

До слова, Бориспіль та бориспільці теж причетні до нового національного рекорду – допомагали у підготовці цієї події.

Більше про це «ТС» розповіла пресофіцер Бригади транспортної авіації Марина Добровольська:

«Сам прапор шили в Горі, а мені зателефонували і попросили знайти у Борисполі приміщення, де можна було б потренуватись його складати. Що там було думати? Одразу звернулась до заступниці міського голови Людмили Бистрої і за її запитом отримали «так» від директора спортшколи Михайла Шкорупа. Ось так, без зайвих запитань, оплат і всього іншого хлопці отримали змогу тренуватись. Парашутисти були у ДЮСШ кілька разів, востаннє – у переддень встановлення рекорду взагалі приїхали о 22-ій чи 23-ій годині… Прапор, тільки уявіть, майже 16 х 32 метрів, тож дуже важливо було правильно його скласти, щоб він розкрився і не заплутався», – розповіла Марина Добровольська.

Інф. «ТС»

Share Button