Штат Київської митниці поповнився п’ятьма учасниками АТО/ООС

У рамках кадрового оновлення, передбаченого проєктом Держмитслужби із залучення до служби в митних органах ветеранів АТО/ООС, в Київській митниці було оголошено та проведено конкурс на зайняття 20 посад державної служби категорії «В» на митному посту «Бориспіль».

Серед 80 кандидатів, які подали заявки конкурсній комісії Київської митниці через Єдиний портал вакансій державної служби, виявилося 18 бажаючих учасників АТО/ООС.

Після передбачених конкурсом процедур було визначено 20 переможців, серед яких п’ятеро учасники пілотного проєкту з числа учасників АТО/ООС.

Таким чином, на митному посту «Бориспіль» Київської митниці тепер працюватиме вже дев’ять учасників АТО/ООС, адже четверо митників з бойовим досвідом вже тривалий час працювали в цьому підрозділі у різних відділах митного оформлення. Цей підрозділ – найбойовіший у Київській митниці на сьогодні.

«Природно, я очікую, що новоприйняті працівники матимуть нульову толерантність до корупції, це ключове в кадровій реформі, яка втілюється Держмитслужбою», – підкреслив начальник Київської митниці Сергій Сілюк.

Пресслужба Київської митниці Держмитслужби

Share Button