«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: Відремонтовані школи в Яготині та Жоравці: для комфортного навчання

27 серпня голова Київської обласної держадміністрації Василь Володін разом з головою Бориспільської РДА Русланом Дяченком та народним депутатом Сергієм Буніним відвідали Яготинський НВК «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» та Жоравський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок). В рамках президентської програми «Велике Будівництво» в навчальних закладах було проведено комплекс робіт з утеплення фасадів, заміни та утеплення покрівлі, заміни вікон та дверей, утеплення цоколю, влаштування ґанків, козирків, утеплення горища. Завдяки проведеним роботам дітям було створено умови для більш комфортного навчання, а викладачам гідні умови праці.

Під час свого візиту керівники області та району ознайомилися з готовністю шкіл до початку нового року, поспілкувалися з вчителями та батьками школярів. Крім того, очільник ОДА запросив присутніх долучитися до обласної екологічної акції «Зростаємо разом» в рамках проєкту Президента України «Зелена Україна».

Також гості подякували будівельникам за якісно та вчасно виконану роботу та привітали учнів та вчителів навчальних закладів з прийдешнім святом Першого дзвоника.

За матеріалами пресслужби Київської ОДА та офіційного веб-сайту Бориспільської РДА

Share Button