Робочий візит Руслана Дяченка до Центру ветеранів війни в Циблях

Із нагоди святкування 30-ої річниці Дня Незалежності України голова Бориспільської районної державної адміністрації Руслан Дяченко з робочим візитом відвідав ДП «Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни», що в селі Циблі Бориспільського району.

Діяльність Центру перебуває під патронатом Президента України. Це один із найвідоміших медичних закладів України, в якому щороку проходять реабілітацію майже 10 тисяч ветеранів війни з усієї країни. Сучасна лікарня розрахована на 600 ліжкомісць та славиться своїми кваліфікованими спеціалістами.

Р. Дяченко привітав персонал закладу з річницею незалежності нашої держави, вручивши Подяки голови. Директор закладу Юрій Гріненко отримав Почесну відзнаку Бориспільщини «За заслуги перед громадою».

«Працівники Центру чуйні люди, справжні лікарі, які працюють на досягнення результату з душею. Я щиро вдячний їм за щоденну працю та відданість професії», — наголосив Р. Дяченко після зустрічі з персоналом закладу.

Під час свого візиту голова РДА зустрівся з пацієнтами закладу та, користуючись нагодою, ознайомився з переліком необхідних процедур для реабілітації пацієнтів медичного Центру.

Повідомляє офіційний веб-портал Бориспільської районної державної адміністрації

Share Button