Екологічність та незвичне поєднання традицій: дизайнерки з Бориспільщини влаштували яскравий фешен показ

Дизайнерки з Бориспільщини Анна Хруленко, Анна Попенко та Анастасія Кривуця 24 серпня на території парку Київська Русь влаштували яскравий фешен показ.

Колекція яскраво демонструє гармонійне поєднання різних культур та традицій на основі українського народного вбрання, своє натхнення дівчата черпали з часів Київської Русі та XIX-XX століття.

Мета – показати жіночу натуру скромною, гідною та витонченою.

Проєкт спрямований на пошуки загальних традицій і загальних цінностей різних народів і культур. Бориспільки своєї колекцією хотіли показати, що традиційний одяг нашої країни може використовуватися в інших культурах і традиціях.

Колекція зроблена на 50% з екологічних матеріалів, це перероблений секенхенд, для збереження екології в Україні. На сьогодні одяг із секенхенду є популярним у фешен індустрії.

Довідка: Анна Хруленко – випускниця академії стилю і дизайну Андре Тана, яка неодноразово проходила в фінал International Designers content «NEW FASHION ZONE», де займала призові місця. Учасник 19 конкурсу модного одягу «Автограф» Kyiv FASHION, лауреат конкурсу модного одягу в номінації NEO. Учасник проєкту Аral Eco Project, Italy, який відбудеться у вересні 2021.

Інф. «ТС»

Share Button