Вітали учасників боротьби за Незалежність і ділили округи: у Бориспільській районній раді відбулася сесія

Передсвяткова сесія Бориспільської районної ради, що відбулася 20 серпня в сесійній залі райради, була досить насиченою – вітали і нагороджували учасників боротьби за Незалежність та водночас розглядали екологічні, бюджетні та господарські питання, а також поділили округи між депутатами.

Урочиста частина: хто отримав грамоти та нагороди

Перша частина пленарного засідання була святковою – вітали учасників боротьби за Незалежність України у ХХ столітті.

Голова Бориспільської районної ради Антон Мотрич та голова Бориспільської РДА Руслан Дяченко відзначили активних членів громадської організації «Народний Рух України за перебудову» Бориспільщини, Переяславщини та Яготинщини.

Грамотами та цінними подарунками нагороджено: Михайла Ратушного, Володимира Тименка, Олексія Гриценка, Валентину Стрілько, Анатолія Ковальчука, Анатолія Саченка, Павла Колесника, Миколу Товкайла, Миколу Корпанюка, Миколу Кужільного, Ганну Токмань, Валерія Шевченка, Анатолія Олійника, Валерія Гордійчука.

Ще двоє рухівців – заслужений народний майстер народної творчості України Іван Приходько та колишній голова Бориспільської районної ради Микола Поркуян, були відзначені нагрудним знаком «За заслуги перед громадою».

Господарська частина: бюджет, екологія та перевезення

Друга частина сесії видалася досить плідною. Районні депутати заслухали результати діяльності Бориспільської окружної прокуратури та затвердили звіт, який представила очільниця прокуратури Катерина Іващенко.

Наступним питанням було бюджетне, а саме – звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя. Доповідала в. о. начальника управління фінансів Бориспільської РДА Людмила Дика. За її словами, за пів року доходи районного бюджету сягнули 7,7 млн грн, а видатки – 30,1 млн грн. Сума перевищення видатків над доходами – 22,3 млн грн.

Звіт про виконання бюджету було підтримано більшістю голосів.

Депутати відхилили клопотання Держгеонадра про отримання ТОВ «Грайт лімітед» спецдозволу на користування надрами для геологічного вивчення піску ділянки «Гнідин 4».

Ще одним важливим екологічним питанням стало звернення від Циблівської сільської ради через незаконні рубки лісу ТОВ «МАКПАУ ПРОПЕРТІ МЕНЕДЖМЕНТ». Після його розгляду депутати вирішили звернутися до Бориспільської окружної прокуратури та Бориспільського відділу поліції.

Одним із ключових питань став розподіл округів між депутатами. Який кому округ дістався, можна буде переглянути на офіційному веб-сайті Бориспільської районної ради.

Голосували депутати і за господарські питання – на баланс КП «Зубр» передали авто («Славута 110307-42») та затвердили нову редакцію Статуту КП «Бюро технічної інвентаризації».

Розглянули на сесії і звернення депутата Миколи Годунка про притягнення до відповідальності перевізників Бориспільщини за безпідставну відмову перевезення пільговиків. У результаті вирішили звернутися до Київської ОДА, Бориспільської міської ради, а також до установ, які видають ліцензії на перевезення.

Інф. «ТС»

Share Button