Ти у нас єдина: в актовій залі міської ради вітали активістів Народного Руху України та героїв нашої доби

20 серпня відбулися урочистості з нагоди відзначення 30-ої річниці Незалежності України. На свято завітали ті, хто стояв біля витоків становлення незалежної держави, а також наші герої, які продовжують відстоювати її в ці нелегкі часи.

Заступники міського голови Віталій Горкун та Людмила Бистра нагородили медалями «30 років Незалежності України» активістів Народного руху України, патрульних поліцейських, військовослужбовців та учасників АТО/ООС. А кращих представників підприємств, організацій і установ громади, військовослужбовців та учасників АТО/ООС було відзначено Почесними грамотами та Подяками за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток процесів державотворення.

Медаль «Князя Бориса» отримали 10 учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях. Їх прізвища, як і прізвища патріотичних жителів Бориспільщини – активістів Народного Руху України, названо у попередньому номері «ТС».

Окрасою свята були пісні у виконанні Дмитра Швачка, Діани Киричок та Олександри Самсі.

Поіменно згадали і наших земляків – борців за незалежність України, які відійшли у вічність, та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Інф. «ТС», фото С. Марченка

Share Button