«ТС» передплачуй – свій дім збагачуй!

Ще в травні Укрпошта оголосила акцію «Я люблю передплату», учасником якої міг стати кожен із нас, житель міста чи села в будь-якому куточку України, передплативши одне або декілька всеукраїнських видань вартістю від 100 гривень, зокрема і міськрайонку «Трудова слава», і при цьому автоматично стати учасником розіграшу побутової техніки.

Усе інше за вас зробить його величність везіння. Для найактивніших передплатників суперподарунок – електровелосипед.

Як наголосила начальник Центру поштового зв’язку «Бровари» КМД АТ «Укрпошта» Марія Чукавіна, яка завітала цього дня до Воронькова, щоб особисто привітати переможця, подібні акції проводяться кожної передплатної кампанії і завжди – із цінними призами. Мета – популяризувати серед населення періодичні видання і заохотити людей передплачувати улюблені газети і журнали. Адже, як відомо, передплачувати – вигідніше, як у плані вартості, так і в плані того, що періодику отримуватимеш гарантовано.

Інформацію про умови кожної акції бажаючі можуть знайти на сайті «Укрпошти». Цього разу, приміром, у розіграші, переміг житель Воронькова Сергій Федорович Губа, отримавши мультиварку.

На запитання, чому саме «ТС» обрав для себе, Сергій Федорович відповів: «Газета багато років була нашим провідником у житті рідного району. Вона – своєрідна інформаційна платформа. Приємно дізнаватися з її сторінок, чим живуть сусідні села та Бориспіль. А тепер, коли утворилися старостинські округи, взагалі, цікаво, як і чим живе наша громада. Тож і надалі слідкуватиму за подіями на Бориспільщині зі сторінок рідної газети».

Варто зазначити, що поштове відділення у Воронькові переїхало і нині знаходиться за адресою: вул. Ясна, 2. Причиною переїзду стало те, що у приміщенні, яке воно займало в сільській раді, тепер облаштують Центр надання адміністративних послуг. Тепер у світлому просторому приміщенні нової споруди приємніше буде отримувати звичні для селян послуги, серед яких і передплата улюбленої газети.

Начальник поштового відділення в с. ВороньківЮлія Павлова зауважила, що ті, хто роками передплачував «Трудову славу», залишаються їй вірними і донині. Трапляється, коли селяни, бажаючи зробити подарунок своїм рідним, передплачують газету і для них, і для себе. Селяни люблять зі сторінок «ТС» дізнаватися про події у місті та районі. Ю. Павлова наголосила, що додаткову інформацію щодо умов передплати можна отримати не лише на поштовому відділенні, а й у листонош, а ще додала, що передплатна кампанія на 2022 рік розпочнеться орієнтовно на початку вересня. Тож не проґавте свого шансу: передплачуйте і вигравайте!

Юлія ЛИСИЦЯ, фото автора

На фото: Ю. Павлова вручає приз переможцю конкурсу С. Губі

 

Share Button