На Київщині підняли в небо найбільший синьо-жовтий стяг

Він замайорів у Броварах на території парку «Перемога» на 72-метровій щоглі. Урочистості відбулись 23 серпня з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.

«Наш Прапор, який так гордо майорить зараз у небі, – це символ незалежності, єднання та слави нашої країни. Під ним талановитий та працелюбний український народ консолідував віковічну ідею про державність та самостійність, свободу та гідність. Тож на знак поваги до наших воїнів і захисників, на знак поваги до нашої історії і до кожного з нас, тут, у Броварах, майорітиме найбільший Прапор області. Вірю, що він стане точкою єдності всіх наших жителів і нагадуванням про те, якою дорогою ціною нам дістається наше мирне та вільне життя», – звернувся до присутніх голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Очільник області деталізував, що проєкт зі встановлення найбільшого Державного Прапора регіону передбачав не тільки монтаж флагштоку, а й благоустрій прилеглої території. Його вдалось реалізувати впродовж трьох місяців. До роботи були залучені понад 40 будівельників та інших спеціалістів.

«Дякую кожному, хто працював над тим, щоб небо над нашою Київщиною сьогодні прикрасив найбільший Державний Прапор. Ми з командою дуже багато зусиль докладаємо для розвитку нашої інфраструктури. Будуємо дороги, відкриваємо нові соціальні об’єкти, щоб робити життя людей зручнішим. Але це не матиме ніякого значення, якщо ми не будемо цінувати наші державні символи та якщо в серці кожного з нас не буде майоріти стяг із синім, як блакить, мирним небом та жовтим морем колосків пшениці. Підкреслю, що незалежність і державна символіка – це дві наші найбільші цінності. Тож маємо докласти всіх зусиль, щоб їх не втратити та зберегти», – резюмував Василь Володін.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Share Button