Monthly archives: Травень, 2022

«Кепка, як у мера»: як Віталій Назаркевич популяризує Бориспіль і допомагає армії

У Борисполі дедалі популярнішою стає «кепка, як у мера» з написом «Borik». Це один із сувенірів, які розробляє Віталій Назаркевич. Так він не лише популяризує Бориспіль, а й допомагає армії.

Share ButtonРоман Дмитрів: «Гірська громада вистояла і голосно заявила, що бажає жити в незалежній демократичній державі»

У Горі зелено і досить цивільно – біля сільської ради немає ні блокпостів, ні барикад. Голова Гірської сільської територіальної громади Роман Дмитрів, наголошує, що, «на щастя, ворог відступив з території Київської області, за цей час ми зрозуміли, що вже живемо в нових реаліях, тому маємо повертатись до цивільного життя, підіймати економіку та допомагати фронту».

Share ButtonУ «Дії» з’явилося нове опитування – про варіант володіння зброєю

У «Дії» з’явилося нове опитування, присвячене володінню зброєю. Про це повідомили у МВС та Міністерстві цифрової трансформації. Очільник МВС Денис Монастирський написав на своїй сторінці у Фейсбуці, що опитування запустили за дорученням президента.

Share ButtonУкрпошта відкрила онлайн-магазин на eBay

АТ «Укрпошта» відкрило онлайн-магазин на міжнародному маркетплейсі eBay. Про це повідомила пресслужба компанії.

Share ButtonШахраї телефонують родичам полонених військових і пропонують «допомогти» за гроші

Родичам військовослужбовців ЗСУ, які потрапили в полон або вважаються безвісти зниклими, почали надходити підозрілі телефонні дзвінки та повідомлення.

Share ButtonШкільні атестати-2023 можуть з’явитися у «Дії»

Усі випускники в будь-якому разі отримають свідоцтва про повну загальну середню освіту, а наступного року документ про освіту буде в електронному вигляді в “Дії”. Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Share ButtonЗа три місяці війни росіяни вбили в Україні 29 журналістів, дев’ятеро – поранені

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це ідеться у моніторингу Інституту масової інформації.

Share ButtonВступна кампанія-2022 в інфографіках

Замість традиційних вступних випробувань (ЗНО, ЄВІ/ЄФВВ) у 2022 році заплановано проведення таких тестувань

Share ButtonЯКІ БЕЗОПЛАТНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ НЕМОВЛЯТАМ В УКРАЇНІ

Незважаючи на війну, що триває в країні, охорона материнства і дитинства залишається серед пріоритетів Програми медичних гарантій, – повідомляється на урядовому порталі. Батьки новонародженого можуть отримати необхідні медичні послуги для немовлят безоплатно.

Share ButtonСПЕЦІАЛІСТИ ЛІКАРЕНЬ КИЇВЩИНИ ПРОЙДУТЬ ТРЕНІНГИ З НАДАННЯ ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ В УМОВАХ ВІЙНИ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ПРОТОКОЛАМИ

Лікарі та медсестри відділень екстреної медичної допомоги 11 українських лікарень долучаться до тренінгів із надання екстреної допомоги в умовах війни за найсучаснішими європейськими протоколами, – повідомляє урядовий портал. Таким чином вони зможуть підвищити професійні знання та відпрацювати навички з надання екстреної допомоги за невідкладних станів та травматичних пошкоджень.

Share Button