Місяць: Січень 2022

Обережно! На Київщині платники податків отримують «фіктивні запити – вимоги» від слідчих Податкової служби

Головне управління у Київській області вже повідомляло про випадки надходження до платників податків «фіктивних запитів – вимог» за підписом старшого слідчого з особливо важливих справ першого відділу РКП СУФР Головного управління Державної податкової служби у Київській області, однак, за останній тиждень податківці продовжують отримувати повідомлення про надходження таких «запитів – вимог» платникам податків Київщини. …

Share ButtonДві дози вакцини отримали майже 93% освітян

Станом на 28 січня 2022 року дві дози вакцини отримали більше 1 млн 121 тис. працівників — це 92,8%, принаймні однією дозою щеплено майже 97%. Про це повідомляє міністр Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі….

Share ButtonНевакцинованих медиків і комунальників відсьогодні відсторонятимуть від роботи

В Україні 31 січня набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я № 2664 від 30 листопада 2021 року, яким розширено перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19….

Share ButtonВасиль ВОЛОДІН ЗАКЛИКАВ КИЇВСЬКУ ОБЛРАДУ ЗІБРАТИСЯ НА ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ БЮДЖЕТУ ОБЛАСТІ

Київська область далі залишається без бюджету. Обласна рада з невідомих причин продовжує відкладати сесію, під час якої мають прийняти обласний бюджет. У зв‘язку з цим голова Київської ОДА Василь Володін звернувся до голів фракцій облради у разі наявності питань до бюджету обговорити їх під час спільної зустрічі і призначити позачергову сесію….

Share ButtonУ МОЗ прогнозують 40-60 тисяч випадків COVID-19 на добу у найближчі тижні

Міністерство охорони здоров’я прогнозує, що у найближчі тижні в Україні реєструватимуть від 40 тис. до 60 тис. випадків COVID-19 на добу. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час години запитань до уряду у Верховній Раді 28 січня….

Share ButtonУкраїнці активно розраховуються картками єПідтримка, купуючи квитки на поїзд

Більше 550 тисяч транзакцій здійснили пасажири Укрзалізниці, розраховуючись за квитки картками єПідтримка в чат-боті Укрзалізниці у Viber, Telegram, Apple Messages, Facebook Messenger, на сайті booking.uz.gov.ua, на партнерських ресурсах та в касах. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці….

Share ButtonАлгоритм дій від МОЗ: що робити, якщо отримали позитивний тест на COVID-19

ПАНДЕМІЯ. Залишайтесь вдома та обмежте контакти з іншими людьми. Доречно також повідомити людей, з якими ви напередодні мали фізичний контакт, про позитивний результат тестування. До прикладу, працюєте у великому колективі. Це потрібно, щоб унеможливити подальшу передачу вірусу. Про це повідомляє пресслужба МОЗ України….

Share ButtonУкраїні на початку лютого прогнозують понад 39 тисяч випадків COVID-19 за добу

На початку лютого прогнозується до 39 тис. випадків COVID-19 на добу. Про це йдеться в прогнозі розвитку епідемії COVID-19 в Україні на 27 січня – 8 лютого 2022 року, який зроблений Робочою групою з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в країні….

Share ButtonВ Україні з-поміж COVID-хворих 6,2% становлять діти

В Україні діти наразі становлять 6,2% серед усіх, хто захворів на COVID-19. Про це повідомила керівниця організації епіднагляду Центру громадського здоров’я Оксана Кошалко….

Share ButtonГолова КОДА Василь Володін в чергове звернувся до голів фракцій Київської обласної ради щодо невідкладного скликання бюджетної сесії

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін звернувся з офіційним листом до голів фракцій Київської обласної ради через неодноразове ігнорування винесення на сесію бюджету області….

Share Button