Місяць: Грудень 2021

60 РІЗДВЯНИХ ПОЦІЛУНКІВ І «ПРИЧМЕЛЕНІ» СНІГОВИКИ НА ГРУДЯХ

«Америка до істерики»…

Share ButtonПлановий дохід Борисполя в 2022 році – майже 1,2 мільярди гривень

За тиждень до Нового року депутати Бориспільської міської ради зібрались на черговому – останньому цього року – засіданні, щоб прийняти важливі для громади рішення….

Share ButtonНапружене питання: чому у Борисполі горять трансформатори та як уникнути перенавантаження мереж

Електропостачання залишається для Борисполя однією із найбільш болючих проблем. Чому у місті горять трансформатори та як уникнути перенавантаження мереж пояснив заступник міського голови Віталій Горкун….

Share ButtonБустерна vs додаткова доза вакцини проти COVID-19: у чому різниця

Керівник Бориспільської первинки Євгеній Черенок роз’янив, чим відрізняються бустерна доза вакцини проти COVID-19 від додаткової, а також кому і коли їх мають вводити….

Share ButtonНе дали суперницям жодного шансу: бориспільки виграли Різдвяний турнір з хокею на траві у Білорусі

Бориспільки виграли Різдвяний турнір з хокею на траві у Білорусі – не залишивши суперницям жодного шансу….

Share ButtonБориспільці завоювали близько 40 нагород на Зимовому Кубку з плавання: 20 з них – золоті

Плавці з Борисполя завоювали близько 40 нагород на Відкритому зимовому Кубку з Плавання, 20 з них – найвищої проби….

Share ButtonПередноворічний вечір разом з класичними героями

Чудовий відпочинок у дружній компанії напередодні  новорічних свят організував для працівників Глибоцького ЗДО “Колосок” громадський діяч і волонтер Василь Бойко….

Share ButtonФеєричне шоу від народного артиста

27 грудня у Dr. Pub відбулося новорічне свято для дітей і дорослих. На запрошення Ксенії Паук до міста завітав український актор театру і кіно, народний артист України, актор Національного академічного театру імені Івана Франка, ведучий телевізійного шоу «Лото-Забава» Анатолій Гнатюк, який подарував феєричну шоу-програму….

Share Button«УСЕ БУДЕ, ЯК І РАНІШЕ. НЕ БУДЕ ТІЛЬКИ ВАЛЕНТИНА ЛИСИЦІ»

ПАМ’ЯТЬ. Сьогодні, 23 грудня, минає 30 років відтоді, як обірвалася життєва дорога редактора міськрайонної газети «Трудова слава» Валентина ЛИСИЦІ…

Share ButtonСвято наближається: У Бориспільському лісгоспі розповіли, де купити ялинку за розумною ціною, як перевірити її «паспорт» та обрати найкращу

За тиждень до Нового року чи не в кожному мікрорайоні Борисполя можна наштовхнутися на ялинкові базари. Новорічні дерева пропонують на будь-який смак і гаманець. Проте журналісти «ТС» вирішили поїхати туди, де їх вирощують, у ДП «Бориспільський лісгосп» і розпитати у фахівців, де знайти ялинку за розумною ціною, як перевірити, чи дерева «легальні» та як обрати…

Share Button