Місяць: Вересень 2021

25 ТИСЯЧ ДЕРЕВ: НА КИЇВЩИНІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ЕКОЛОГІЧНОЇ АКЦІЇ «ЗРОСТАЄМО РАЗОМ»

Очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін підбив підсумки екологічної акції «Зростаємо разом». Вона була запроваджена в рамках проєкту президента України Володимира Зеленського «Зелена Україна» серед школярів регіону….

Share ButtonПрезидент: «Тарифи на газ і тепло для людей не зростуть до кінця опалювального сезону»

Кабінет Міністрів, НАК «Нафтогаз України», Асоціація міст України та Конгрес місцевих і регіональних влад підпишуть меморандум, який дасть змогу не підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду для населення до кінця опалювального сезону. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад….

Share ButtonУ МОЗ дали поради керівникам, як убезпечити колектив від коронавірусу

Для зменшення ризиків для працівників захворіти на COVID-19 роботодавці можуть вдатися до кількох заходів. Зокрема, перевести працівників, за можливості, на дистанційну роботу або організувати гнучкий графік роботи, організувати безпечне місце роботи, а також записати колектив на вакцинацію проти COVID-19. Про це в Фейсбуці написав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін….

Share ButtonЗ когорти «шістдесятників»: тонкий лірик, блискучий перекладач, принципова і скромна людина

ТВОРЧИЙ ВЕЧІР. Минулого тижня в Бориспільському державному історичному музею відбувся ювілейний творчий вечір Петра Засенка «І об очі мої треться вимитий світ», українського поета, перекладача, члена Національної спілки письменників України, яскравого представника «шістдесятників», лауреата літературних премій імені П. Тичини, А. Малишка, П. Чубинського, В. Булаєнка та Всеукраїнського фонду Тараса Шевченка….

Share ButtonНавчає для України

У Мирному 21-річна львів’янка Ірина Матвєєва вчить школярів любити математику…

Share ButtonДепутат Віра Мазура: «Час для будівництва додаткових освітніх закладів настав»

Освітянка з багаторічним викладацьким та управлінським досвідом – про депутатство зсередини, рідну школу та надбавки освітянам…

Share ButtonСкільки коштуватиме тепло

За інформацією директора КПТМ «Бориспільтепломережа» Маріанни Желєзко, котельні повністю готові до опалювального сезону. Та цього року опалення подорожчає майже вдвічі й «цифра просто лякає»….

Share ButtonЖиві проти мертвих

Низка мирних протестів проти будівництва крематорію і мегакладовища на землях Золочівської та Гірської ОТГ днями закінчилася перемогою місцевих жителів – позачерговою сесією районної ради відповідне рішення було скасовано….

Share ButtonСТОВ «Любарецьке» збирає кукурудзу: перші результати на тверду «четвірку»

У Любарцях стартували великі польові роботи, хоча вони ніколи й не закінчувалися. Нині СТОВ «Любарецьке» молотить кукурудзу, а  невдовзі планує взятись за сою….

Share ButtonУ МОЗ розповіли, за яких умов нещеплених працівників відсторонять від роботи

Після затвердження наказу МОЗ про перелік професій, які підлягають обов’язковій вакцинації, роботодавці будуть зобов’язані відсторонювати від роботи невакцинованих працівників. Про це на зустрічі з журналістами сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко….

Share Button