Місяць: Серпень 2021

Василь Володін: «Молитовний сніданок – це об‘єднання зусиль для всебічного розвитку Київщини»

Перший обласний Молитовний сніданок відбувся 31 серпня в Броварах. На запрошення голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна до заходу долучилися понад 200 учасників, серед яких і Бориспільський мійський голова Володимир Борисенко….

Share Button«Зростаємо разом»: школярі Київщини висадять 23 тисячі дерев

Київщина активно готується до початку нового 2021/2022 навчального року. За літо в області проведено велику підготовчу роботу: створено належні умови для організації освітнього процесу і трансформовано освітню мережу….

Share ButtonПарашутист розгорнув у повітрі величезний прапор України: як Бориспіль долучився до встановлення рекорду України

Військовий Анатолій Гліненко розгорнув у повітрі Державний прапор площею понад 500 квадратних метрів і встановив національний рекорд в номінації «Найбільша площа прапора України, розгорнутого парашутистом в повітрі»….

Share ButtonШтат Київської митниці поповнився п’ятьма учасниками АТО/ООС

У рамках кадрового оновлення, передбаченого проєктом Держмитслужби із залучення до служби в митних органах ветеранів АТО/ООС, в Київській митниці було оголошено та проведено конкурс на зайняття 20 посад державної служби категорії «В» на митному посту «Бориспіль»….

Share ButtonВ багажі американця київські митники виявили старовинний самовар

Київськими митниками вилучено предмет старовини, який може мати культурну цінність як об’єкт матеріальної культури, що має історичне значення – самовар….

Share ButtonПонад 240 тисяч мешканців Київщини вакцинувалися від коронавірусу

Протягом неділі, 29 серпня 2021 року, в Київській області від коронавірусу щеплено 2651 особу. Всього з початку вакцинальної кампанії в області проведено  579939 щеплень. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін….

Share ButtonБубни, скрипка та цимбали: експозиція народних інструментів від Андрія Левченка

26 серпня у Бориспільському державному історичному музеї відбулася презентація виставки народних інструментів з колекції Андрія Левченка, зокрема, бубнів, які свого часу були невід’ємним атрибутом кожного свята в Україні, як і скрипка. Про це повідомляє у Фейсбуці Бориспільський державний історичний музей….

Share ButtonВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

29 серпня – У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, представники виконавчого комітету Бориспільської міської ради на чолі з міським головою Володимиром Борисенком, його заступники, депутати міської ради, герої нашої доби, які захищали державу на сході, рідні загиблих захисників, небайдужі жителі громади поклали квіти до пам’ятних…

Share ButtonШкола в умовах карантину: МОН дало роз’яснення про особливості навчання

Міністерство освіти і науки підготувало керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської держадміністрацій, керівникам закладів загальної середньої освіти роз’яснення щодо особливостей нового навчального року у школах. Як Про це повідомляє Міносвіти….

Share ButtonВ Україні дві області не відповідають «зеленій» зоні карантину – МОЗ

Дві області в Україні – Вінницька та Черкаська – не відповідають зеленій зоні епіднебезпеки за одним із показників. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я….

Share Button