Місяць: Липень 2021

«УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР»: свою ефективність продемонстрували понад 40 сільгоспагрегатів провідних брендів

28 липня на потужностях агрохолдингу «Агро-Регіон» (с. Велика Олександрівка) асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent провели найбільшу польову подію цього літа – «УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР», яка зібрала понад 1200 гостей та учасників з різних регіонів України….

Share ButtonУ 2021 РОЦІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПЕРЕВІРКА СТАНУ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ ЛІКАРЕНЬ, ШКІЛ ТА АЕРОПОРТІВ У РЕГІОНАХ

Вперше у 2021 році в Україні має бути проведено моніторинг безбар’єрності низки будівель і приміщень. Зокрема, будуть перевірені лікарні, школи, дитсадки, ЦНАПи, аеропорти, залізничні та автовокзали тощо. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська….

Share ButtonКарантин в Україні можуть продовжити й після 31 серпня – МОЗ

Карантинні обмеження в Україні можуть подовжити. Про це в ефірі одного з телеканілів повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін….

Share ButtonЗеленський підписав закон про інститут старост в Україні

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо розвитку інституту старост в Україні. Про це повідомляє пресслужба глави держави….

Share ButtonБерегти дороги від фур-важковаговиків: поліції додали ще одну функцію

Національній поліції буде передано функції контролю за дотриманням автоперевізниками вимог законодавства та норм на автомобільному транспорті. Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, говорячи про питання габаритно-вагового контролю….

Share ButtonНа Київщині від ковіду вже вакциновано близько 20% населення

За добу 28 липня в Київській області від коронавірусу щеплено 9852 мешканців. Всього від початку вакцинальної кампанії щеплено 343003 людини, з них повністю вакциновано 126112, першу дозу отримали 216891. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін….

Share ButtonМІНІСТР ІНФРАСТРУКТУРИ: «ДОРОГИ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ ПЛАТНИМИ»

Дороги, які будують в Україні у рамках державно-приватного партнерства, не передбачають стягування плати за проїзд. Водночас держава веде діалог з інвесторами щодо розвитку доріг на умовах концесії, заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков….

Share ButtonРішення уряду: тарифи на електроенергію не зростуть до 1 серпня

Кабінет міністрів України продовжив термін дії чинного покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії (ПСО) до 1 серпня 2021 року, а також зберіг діючу ціну на електроенергію для побутових споживачів у розмірі 1,68 грн/ кВт-год. Відповідну постанову оприлюднено на Урядовому порталі….

Share ButtonМистецькій галереї у Борисполі бути: Борис Шапіро про відкриття, назву «Срібні дзвони» та формат роботи

Восени у Борисполі відкриється муніципальна художня галерея. Розміститься вона в гаражі старого пождепо, а опікуватиметься нею ГО «Фестклаб» та громадський активіст Борис Шапіро. За два місяці там планують підготувати приміщення і зробити ремонт у стилі лофт….

Share ButtonНовачок у політиці, та аж ніяк не у житті

«Скуштувавши» війну на смак та запах, депутат Бориспільської міської ради від політичної партії «НАШ КРАЙ», член регламентної комісії Роман Заєць своїм депутатством намагатиметься зламати систему, впроваджуючи зміни в усьому: від мислення пересічних громадян до принципів господарювання на місцях….

Share Button