Місяць: Травень 2021

Новим головою «Асоціації учнівського самоврядування» обрано Інну Дем’яненко

Минулої середи на території Бориспільського академічного ліцею відбулися вибори голови ДГО «Асоціація учнівського самоврядування». Про це повідомляє Управління освіти і науки Бориспільської міської ради на своїй сторінці у Fаcebook….

Share ButtonЗАВТРА НА КИЇВЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ НАЙМАСОВІШЕ ЗНО

Завтра, 1 червня, на Київщині відбудеться ЗНО з української мови та літератури. Для його проведення підготували 1078 аудиторій в 57 освітніх закладах. Про це зазначив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін….

Share ButtonГоркун про ремонт доріг та розмітку, перші співбесіди з офіцерами громади та вивезення сміття у селах

Як у Борисполі проходить підготовчий етап реконструкції Київського Шляху, де у місті й селах ремонтують дороги та скільки є претендентів на офіцерів громади, в традиційному п’ятничному ефірі розповів заступник міського голови Віталій Горкун….

Share ButtonПостачальники газу оприлюднили тарифи на червень: скільки платитимемо

Газопостачальні компанії оприлюднили базові річні та місячні тарифи на червень 2021 року. Місячні пропозиції компаній стартують від 7,99 грн за кубометр і досягають 11,89 грн за кубометр. Про це повідомляє ГазПравда….

Share ButtonЛяшко прогнозує послаблення карантину на літо

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко припускає можливість послаблення карантину влітку в разі стабілізації ситуації з COVID-19. Про це Віктор Ляшко сказав в інтерв’ю ТСН….

Share ButtonНА КИЇВЩИНІ ГОТУЮТЬСЯ ВІДКРИТИ ЩЕ ОДИН ПРИТУЛОК ДЛЯ ЖЕРТВ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

На Київщині готуються до відкриття ще одного притулку для жертв домашнього насильства. Шелтер розташовується на території Білоцерківського району. Його адреса є конфіденційною задля гарантії безпеки постраждалих….

Share ButtonПІДРЯДНИКИ РЕМОНТУЮТЬ ТРАСУ Р-03 ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОБХІД КИЄВА

Наразі підрядники працюють над оновленням траси Р-03 Північно-Східний обхід Києва. …

Share Button«Велике будівництво»: ремонтують дороги Київщини 

Завершено будівельно-монтажні роботи на трьох об’єктах дорожнього господарства Київської області в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це під час онлайн брифінгу повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик….

Share ButtonВолодимир Борисенко про приміщення дитячої поліклініки, призначення  Юрія Адамовського та «стрілянину» у міській раді

Бориспіль продовжує обговорювати резонансний «продаж» приміщення колишньої дитячої поліклініки. Окрім того, серед топ-новин ще призначення Юрія Адамовського керівником «Міських Інвестицій», з яким не погодилися фракції «ЄС» та «Голос», «виділення» 30 гектарів землі на Синіх балках та «стрілянина» у міській раді. Аби розставити всі крапки над «і» та «відмінити зраду», міський голова Володимир Борисенко у середу,…

Share ButtonКерівник міської первинки Євгеній Черенок: «Якщо працівник переходить до нашого медичного закладу, то повинен прийняти всі правила нашої гри»

Центр первинної медико-санітарної допомоги заявив про готовність прийняти на роботу всіх медпрацівників, які у разі закриття амбулаторії в приміщенні колишньої дитячої поліклініки можуть залишитися без роботи….

Share Button