Місяць: Грудень 2020

Вибори мера: двоє кандидатів знялися з перегонів

Чим менше часу до виборів Бориспільського міського голови – тим більше сюрпризів. Так, за кілька днів до нового року змагатися за крісло очільника міста передумали віддразу два кандидати. Як стало відомо «ТС», йдеться про Віктора Молодого та Ярослава Годунка….

Share ButtonІз сесії міської ради: Бюджет-2021 затверджено. В пріоритеті – освіта й медицина

24 грудня Третю сесію Бориспільської міської ради VIII скликання по праву можна назвати історичною, оскільки вперше виносився на голосування бюджет об’єднаної територіальної громади. Цьому передували детальний аналіз стану всіх сфер діяльності у кожному населеному пункті, що приєдналися до Борисполя, та визначення пріоритетів. Серед найважливішого:…

Share ButtonБориспільський район входить у 2021 рік із «рекордним» бюджетом у пів мільйона гривень

Бориспільський район готовий зустрічати 2021 рік. Усі крапки над «і» розставлено, основні процеси децентралізації – запущено….

Share ButtonПід ялинку – нова квартира

Усі ми з нетерпінням чекаємо новорічних свят – найяскравіших, найвеселіших і найчарівніших. Незважаючи на вік, ми віримо в дива. І вони обов’язково трапляються в нашому житті. У цьому ще раз переконалися інвестори будинку, що по вул. Банківська, 23-А ЖК «Банківський»….

Share Button


Нацгвардійці вітали Бориспіль з новорічними святами

Кожен із нас в останні хвилини старого року загадує найпотаємніше бажання, сподіваючись, що воно обов’язково здійсниться, або ж читає прогнози астрологів, «приміряючи» їх до свого знака. Цього року в останні дні року, що минає, нацгвардійці Міжнародного центру НГУ, що в селі Старе, вирішила допомогти містянам з бажаннями: на Європейській площі кожен бажаючий з похідного рюкзака…

Share ButtonПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПІДПИСАВ УКАЗ ПРО ВІДСТОРОНЕННЯ ОЛЕКСАНДРА ТУПИЦЬКОГО ВІД ПОСАДИ СУДДІ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ СТРОКОМ НА ДВА МІСЯЦІ

Президент Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення Голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького від посади судді КСУ строком на два місяці….

Share ButtonЯк зміняться тарифи на електрику з 1 січня

Схваленою Постановою про встановлення з 1 січня 2021 року тарифу на електроенергію для населення у розмірі 1 грн 68 коп за кВт уряд встановив єдину фіксовану ціну на електроенергію для побутових споживачів. Про це повідомляє Міністерство енергетики у Фейсбуці….

Share ButtonМінсоцполітики: Отримувачі субсидій не відчують підвищення тарифів

Отримувачі субсидій не відчують підвищення тарифів, а тим, кому буде складно оплачувати житлово-комунальні послуги, можуть звернутися для оформлення субсидії. Про це у Фейсбуці інформує пресслужба Міністерства соціальної політики….

Share ButtonНАЙВПЛИВОВІШІ, УПІЗНАВАНІ, ВІДОМІ…

РЕЙТИНГ. Підбиваючи підсумки 2020 року, інформаційний портал «Моя Київщина» підготував рейтинг найбільш впливових та авторитетних людей столичного регіону, до якого ввійшли відомі політики, бізнесмени, спортсмени, громадські та культурні діячі….

Share Button


Винного буде покарано

Позаминулого тижня у нічний час доби було збито ліхтар, який освітлював два пішохідні переходи на вулицях Глибоцькій та Героїв Небесної Сотні….

Share Button