Місяць: Жовтень 2020

МХП допоможе реалізувати 60 ініціатив в 11 областях України

У липні ми вже писали про оголошений благодійним фондом «МХП – Громаді» Всеукраїнський конкурс мікрогрантів для розвитку громад «Час діяти, Україно!» Мета конкурсу – розв’язання конкретних проблем громад за підтримки локальних громадських ініціатив. Йдеться переважно про сільську місцевість, де розташовані потужності підприємств агрохолдингу МХП. У Бориспільському районі це громади, на території яких розташовані об’єкти виробництва…

Share ButtonУ лікарнях Київщині 634 пацієнти на кисневій підтримці через коронавірус, із них 25 – на ШВЛ

У Київській області,за даними обласного лабораторного центру, 22 жовтня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 13687 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 1156 дітей та у 1418 медичних працівників….

Share ButtonМистецька осінь: у Борисполі виступили Оксана Стебельська та «Фома»

У Борисполі 17 жовтня відбулося відразу дві мистецькі події….

Share ButtonКсенія Паук про платні послуги, онлайн черги та коли Стоматцентр запрацює на повну силу

КНП «Бориспільський стоматологічний центр» хоча і працює у пів сили, зважаючи на ремонт, реформу і карантин, та приймає доволі багато пацієнтів. За цей час у жителів міста назбиралася ціла низка запитань – коли запрацює ортопедія (протезування), чи будуть у центрі електронні черги і найголовніше – чому послуги у комунальному підприємстві – платні?…

Share Button«ББЛІЛ» почала приймати хворих на COVID-19: бракує медичного персоналу

У Бориспільській лікарні розпочало роботу інфекційне відділення № 2 на 45 ліжок, куди госпіталізуватимуть хворих із важкою формою захворювання на COVID-19. Про це повідомив головний лікар КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександр Щур….

Share Button100 літ прожив і є про що згадати

Минулого тижня серед бурхливого нашого сьогодення відбулася неординарна подія, яку не можна було не помітити, в житті районної організації ветеранів – 100 років святкував житель с. Гора, учасник бойових дій Другої світової війни Павло Ксенофонтович Ходаніцький….

Share ButtonМолода Коронація-2020: серед переможців жителька Чубинського

У вівторок, 20 жовтня, відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців Молодої і Дитячої Коронації Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»….

Share ButtonБориспілька стала трикратною чемпіонкою Італії з практичної стрільби

Олександра Ілюхіна стала трикратною чемпіонкою Італії з практичної стрільби серед жінок….

Share ButtonНА КИЇВЩИНІ СТРІМКО ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС – ЗА МИНУЛУ ДОБУ ПІДТВЕРДЖЕНО 253 НОВИХ ВИПАДКИ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області за період епідемії офіційно підтверджено 13419 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 1138 дітей та у 1390 медичних працівників….

Share ButtonФонд соцстраху профінансував ізоляцію від COVID-19 для 30 тисяч осіб

Фонд соціального страхування профінансував оплачувану ізоляцію від коронавірусної хвороби на суму 31,6 млн грн для 30 тис. українців, серед яких 7 тис. медиків. Про це повідомляє пресслужба Фонду соціального страхування України….

Share Button