Місяць: Вересень 2020

Перевірки, на які не поширюється мораторій на період карантину

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Податковим кодексом України (далі – ПКУ) встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України…

Share ButtonОбмежувати в’їзд іноземців більше не планують

Заборону на в’їзд в Україну вводили через форс-мажорні обставини, більше таких обмежень не буде, каже Кулеба….

Share ButtonПРО ПОШИРЕННЯ COVID– 19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 30 ВЕРЕСНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 30 вересня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 9139 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 755 дітей та у 976 медичних працівників….

Share ButtonУ рейтингу на краще оформлення території: біля школи, як у віночку

Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів здобула І рейтингове місце серед 100 кращих закладів загальної середньої освіти (ЗСО) України у загальному заліку конкурсу «Краще оформлення зовнішньої території ЗСО/ЗЗСО» 2020 року. Цей рейтинговий проєкт було проведено інтернет-порталом рейтингу освітніх закладів України.

Share ButtonЗА ЗАСЛУГИ В ГАЛУЗІ ОСВІТИ: ЦЬОГОРІЧНІ ЛАУРЕАТИ МІСЬКОЇ ПРЕМІЇ

Управління освіти і науки Бориспільської міської ради інформує…

Share ButtonВласники елітних автомобілів перерахували до місцевих бюджетів Київщини 9,3 млн грн транспортного податку

З початку року власники елітних автомобілів перерахували до місцевих бюджетів Київщини 9,3 млн грн транспортного податку. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Зокрема, він зазначив, що з загальної суми юридичні особи забезпечили 4,8 млн грн, решту – 4,5 млн грн – фізичні особи….

Share ButtonБлакитні, зелені, рожеві: ЦВК вирішила, якими будуть виборчі бюлетені

Бюлетені з виборів депутатів до обласних рад матимуть блакитний колір, районних – світло-зелений, міських – світло-жовтий, сільських і селищних – кремовий, а місцевих голів – світло-рожевий….

Share Button«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА КИЇВЩИНІ ТРИВАЄ

У 2020 році в рамках національного проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, заплановано фінансування 29 об’єктів дорожнього господарства Київської області. Загальний обсяг фінансування проєктів становить 726 875,676 тис. грн коштів державного бюджету у вигляді субвенції Дорожнього фонду. Про цеповідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін….

Share ButtonПоловина українців не погодилися б на безкоштовну вакцинацію від коронавірусу

ОПИТУВАННЯ. Половина українців не погодилися б на безкоштовну вакцинацію від коронавірусу, тоді як погодився б кожен третій. Про це свідчать результати дослідження «Українці і COVID-19. Осінь», проведеного компанією Research & Branding Group у вересні 2020 року….

Share ButtonПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 28 ВЕРЕСНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 28 вересня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 8854 випадки захворювання на коронавірус. В тому числі у 735 дітей та у 953 медичних працівників….

Share Button