Місяць: Липень 2020

Василь ВОЛОДІН: «БОРИСПІЛЬСЬКА ЛІКАРНЯ ГОТОВА НАДАВАТИ ЛЮДЯМ ГІДНИЙ РІВЕНЬ МЕДОБСЛУГОВУВАННЯ»

31 липня голова Київської облдержадміністрації Василь Володін відвідав Бориспільську багатопрофільну лікарню і проконтролював перебіг її реконструкції….

Share Button


МАСКИ НА ЗАНЯТТЯХ – НЕОБОВ’ЯЗКОВО, КОНТРОЛЬ ЗА СТАНОМ ЗДОРОВ’Я, ЗАБОРОНА «ШВЕДСЬКОГО СТОЛУ» В ЇДАЛЬНЯХ – ЗАТВЕРДЖЕНО РЕКОМЕНДАЦІЇ ЗАКЛАДАМ ОСВІТИ ДЛЯ РОБОТИ З 1 ВЕРЕСНЯ

З1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі….

Share ButtonЗа лікарняні через COVID-ізоляцію українцям компенсують понад 10 мільйонів

Фонд соціального страхування виплатить понад 10 млн грн особам, які отримали листки непрацездатності для ізоляції від COVID-19. Про це повідомляє Фонд соціального страхування….

Share ButtonУкраїні можуть з’явитися шість нових державних свят – Зеленський дав доручення уряду

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів опрацювати питання надання державного статусу окремим релігійним святам, серед яких Рамазан-Байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Гашана, Ханука, Великдень християн західного обряду….

Share Button


Віктор Ляшко: «Вакцину проти COVID-19 Україна може отримати за доступною ціною або безкоштовно»

Віктор Ляшко взяв участь у черговій онлайн-зустрічі щодо участі України в механізмі глобального доступу до вакцин проти COVID-19. Про це заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив у Facebook….

Share Button


Новий вид карантину буде більш дієвим у боротьбі з поширенням COVID-19

Адаптивний карантин ефективніше контролюватиме поширення коронавірусу в країні. Про це йшлося під час селекторної наради у президента Володимира Зеленського в четвер, 30 липня, повідомляє пресслужба глави держави….

Share ButtonВід 3 серпня 2020 року казначейство ЕАП працюватиме в режимі 23/7.

ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що з 03.08.2020 учасник системи електронних платежів НБУ Казначейство ЕАП (код банку 899998) працюватиме в режимі 23/7….

Share ButtonЗа перше півріччя платники Київщини сплатили 208 млн грн податку на нерухомість

За перше півріччя платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, забезпечили надходження до місцевих бюджетів на суму майже 208 млн грн. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Він підкреслив, що динаміка приросту порівняно з відповідним періодом минулого року складає 15%, що у грошовому вираженні дорівнює 27,6 млн…

Share ButtonВ Україні спростять порядок встановлення інвалідності – МОЗ готує нові правила

Міністерство охорони здоров’я напрацьовує спрощений порядок встановлення інвалідності для дорослих і дітей. Про це заявила заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак….

Share Button


Олімпійська чемпіонка Наталя Скакун: «Моя богатирська сила дуже знадобилася в побуті»

Нещодавно «КП» в Україні» надрукувала інтерв’ю з єдиною в історії вітчизняної жіночої важкої атлетики володаркою олімпійського золота Наталією Скакун. Але сьогодні мало хто знає, що починала вона тренуватися наприкінці 90-их – початку 2000-их у Лебедині, на своїй малій батьківщині, під керівництвом тренера Миколи Ратушняка. Сподіваємося, що цей передрук буде цікавий сьогоднішнім читачам «ТС» і тим,…

Share Button