Monthly archives: Березень, 2020

Шановні читачі!

Згідно з рішенням виконавчого комітету Бориспільської міської ради № 207 від 16.03.2020 «Про тимчасове призупинення роботи об’єктів загального користування в місті Борисполі, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19», редакція газети «Трудова слава» тимчасово призупиняє свою роботу до 3 квітня. Просимо з розумінням поставитися до цих вимушених заходів. Адміністрація «Медіа-центру

Share Button


Олександр Поташов: «Хочеться відкрити такий заклад, куди б відвідувачі поверталися знову й знову»

У світі налічується близько сорока тисяч різних професій. Кожна по-своєму важлива і потрібна. Але віднайти себе, своє призначення в професійному руслі, що стане справою всього життя, – дуже цінна нагорода. Улюблена робота – це твоє натхнення, сутність, бажання розвиватися і стати вище на одну сходинку сьогодні, завтра, у майбутньому… Носити діловий костюм, а може, зручний

Share Button


Перевізники Борисполя скасовують рейси

16 березня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Share Button


У Київській області зафіксовано перший випадок захворювання коронавірусом

Станом на 20:00 17 березня в Київській області зафіксовано один випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомили у МОЗ.

Share Button


Відкриється кабінет вірусологічного контролю: подробиці

У Борисполі 19 березня в тестовому режимі розпочинає працювати при КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кабінет вірусологічного контролю. Про це повідомив керівник КНП Євгеній Черенок.

Share Button


У Борисполі почали проводити дезінфекцію у багатоповерхівках

У Борисполі на вул. Володимира Момота здійснюють дезінфекцію будинків. Про це повідомив депутат міської ради В’ячеслав Деркач.

Share Button


Карантин – це не канікули: у ліцеї показали, як налаштували дистанційну освіту

Бориспільські освітяни наголошують: карантин – це не канікули. А у Бориспільському академічному ліцеї навіть показали, як налагодили дистанційну освіту.

Share Button


У Борисполі планують обмежити роботу ринку

Міська влада планує обмежити роботу ринку на Луговій у зв’язку з поширення коронавірусної інфекції. Про це повідомив міський голова Анатолій Федорчук під час планової наради.

Share Button


Спецкостюми для медиків, які закупив Бориспіль, поставлять лише наприкінці березня

У Борисполі виділено кошти на придбання спецкостюмів для медиків, але поставлять їх лише наприкінці березня. Про це повідомив міський голова Анатолій Федорчук.

Share Button


Працюватимуть лише аптеки, АЗС та продуктові магазини: Бориспіль посилив карантин

Бориспіль посилив карантинні заходи для всіх суб’єктів підприємницької діяльності. Ринки зачиняються, а служби у церквах скасовуються.

Share Button


Патрульна поліція Борисполя обмежила прийом громадян

На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» у батальйоні патрульної поліції в м. Бориспіль прийом громадян обмежено. Про це правоохоронці міста повідомили на офіційній сторінці у Фейсбук.

Share Button


Олександр Щур: «Медзаклад працює у посиленому режимі»

Про роботу Бориспільської лікарні в умовах карантину, наявність тест-систем для виявлення коронавірусу та інструктаж для лікарів під час виявлення COVID-19 розповів директор Комунального некомерційного підприємства Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександр Щур.

Share Button


Екоакція у Горі: збирали люмінесцентні лампи та термометри

Минулої п’ятниці в Гірській сільській раді пройшов збір люмінесцентних ламп та термометрів. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив сільський голова Роман Дмитрів.

Share Button


УСПІХ ЗАКЛАДУ ПОЧИНАЄТЬСЯ З УСПІХУ КЕРІВНИКА

Директор Бориспільського академічного ліцею Оксана Пономарьова стала одним із членів робочої групи з питань створення Центрів професійного розвитку педагогічних працівників при МОН України, Державного закладу «Український інститут розвитку освіти». Про це адміністрація навчального закладу повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

Share Button


У «Борисполі» затримали контрабанду медичних масок

У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» поліція спільно з працівниками митної та прикордонної служб попередили вивезення з країни медичних масок. Зловмисники намагалися переправити через кордон до Італії та Об’єднаних Арабських Еміратів 1,5 тони масок, повідомляє відділ комунікації поліції Київської області.

Share Button