Monthly archives: Грудень, 2019

БЕЗПЕЧНІ СВЯТА: ЯК УНИКУНТИ ПОЖЕЖ

Шановні громадяни! Департамент з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації нагадує про необхідність неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час проведення святкових заходів.

Share Button


ОСОБЛИВИХ РЕЦЕПТІВ ДОВГОЛІТТЯ В НЕЇ НЕМА – Є ЛИШЕ ПРАЦЯ, ЛЮБОВ І ДОБРОТА

23 грудня одна з найстарших жительок Борисполя Анастасія Давидівна Мельничук відзначила 100-річний ювілей

Share Button


Головною подією року українці вважають звільнення моряків та політв’язнів

Подіями року українці вважають звільнення українських військовополонених моряків та інших політичних в’язнів (48%), а також вибори президента (44%). Такими є дані опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» упродовж 13-17 грудня 2019 року.

Share Button


Скільки українців святкують Різдво двічі: опитування

Більшість українців святкують Різдво за юліанським календарем – 7 січня. Однак поширюється звичай святкувати і за григоріанським календарем – 25 грудня.

Share Button


ШАХИ: ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ТУРНІР ЮНИХ

Понад 20 шахістів молодшого шкільного віку міського центру спорту та ФЗН минулі вихідні взяли участь у традиційному передноворічному турнірі за місцем проживання зі швидких шахів.

Share Button


ХОКЕЙ НА ТРАВІ В ЗАЛАХ ( ІНДОРХОКЕЙ): ОСТАННІЙ ЦЬОГО РОКУ ЧЕМПІОНСЬКИЙ ПОСТРІЛ

Останній «постріл» у ворота суперниць на останніх секундах фінального матчу вивів наших юних землячок у чемпіони України з індорхокею серед дівчат 2004-2005 років народження. Автором переможного голу стала Вікторія Іллєнко. А всі перипетії чемпіонату України відбувалися в Борисполі у залі ДЮСШ. Тож досвідчені тренери відділення з хокею на траві Марина Горохова, Наталія Васюкова та Тетяна

Share Button


«Новорічні пригоди…» з солодкими подарунками

Щороку районна влада дарує новорічне свято для дітей пільгових категорії.

Share Button


Бориспільський стоматологічний центр очолила Ксенія Паук

КНП «Бориспільський стоматологічний центр» очолила Ксенія Паук. Нового керівника представив міський голова Анатолій Федорчук на понеділковій плановій нараді. Він наголосив, що Ксенія Сергіївна виборола посаду на конкурсі у чесній боротьбі.

Share Button


Нацгвардія продовжить співпрацю з Військами Карабінерів Італії

Знайомство з діяльністю, процесом реформування та розвитком Національної гвардії України представники Збройних сил Італійської Республіки розпочали з робочого візиту до Міжнародного центру, що в с. Старе.

Share Button


НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ВІД ГВАРДІЙЦІВ

Вже вдруге напередодні новорічних свят гвардійці Міжнародного центру привітали дітей із малозабезпечених сімей сіл Старе та Васильки. Солодкі подарунки, канцелярські приладдя та іграшки отримали у день Святого Миколая понад 30 дітлахів дошкільного та шкільного віку.

Share Button


У «Борисполі» зустріли героїв зимової Дефлімпіади-2019

22 грудня українська дефлімпійська збірна України повернулася на Батьківщину. На ХІХ зимових Дефлімпійських іграх, які завершилися в італійських альпійських містечках Мадезімо, К’явенна та Санта-Катерина-Вальфурва, українські спортсмени з вадами слуху завоювали 4 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі, ставши другими за кількістю нагород і третіми – за «золотом», повідомляє Укрінформ.

Share Button


Закриття гральних закладів у «турборежимі»: яка ситуація в Борисполі

У Борисполі під вивісками державних лотерей діяло близько 20 гральних залів. Як повідомили у поліції, всі вони закриті, а з одного навіть вилучено 17 комп’ютерів.

Share Button


ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Бориспільське управління Державної казначейської служби України Київської області інформує.

Share Button


СТИПЕНДІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДЛЯ НАЙКРАЩИХ

19 грудня, в день Святого Миколая, міський голова Анатолій Федорчук вручив стипендії та солодкі подарунки учням випускних класів міста за успішність у 2019-2020 навчальному році.

Share Button


Оголошення

Відповідно до Закону України «Про державну службу»,  Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 та постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін  до  Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби» від 18.09.2017р. № 648, наказу начальника управління соціального захисту

Share Button