Monthly archives: Жовтень, 2019

БЛАГОДІЙНУ ВИПІЧКУ ДІТИ ПРОДАВАЛИ БІЛЯ «МАРІАННИ» ТА НА НЕДІЛЬНОМУ РИНКУ

Подаруймо Нікіті життя

Share Button


РИНОК ЗЕМЛІ – ПИТАННЯ ДИСКУСІЙНЕ, ПРОБЛЕМНЕ, БОЛЮЧЕ: ДЕПУТАТИ ВИРІШИЛИ НЕ ПОСПІШАТИ

Із сесії Бориспільської районної ради

Share Button


Керують літаками у небі й на землі: найцікавіше про роботу авіадиспетчерів

Іноді здається, що Бориспіль й авіація – слова-синоніми. У місті живе чимало авіаційних родин – хтось піднімає у небо літаки, а хтось – керує повітряним рухом.

Share Button


Листя – не сміття, а «земля» для розсади

Хто з нас не любить осінь, коли з останнім теплом тішать сонячні промені, а з дерев тихо опадає багряно-золоте листя. Його прибирання вже давно стало осіннім символом в кожному місті, зокрема і в Борисполі. Це трудомістка робота, яку протягом десятиліть з року в рік роблять комунальники, двірники, інколи містяни чи держслужбоові на суботниках. Тоді не

Share Button


Міський голова повідомив, коли встановлять пам’ятник Чубинському

За інформацією очільника міста Анатолія Федорчука у Борисполі пам’ятник Павлу Чубинському буде встановлено до чергової річниці від дня народження відомого земляка, автора Державного гімну України.

Share Button


З КУЛЕШЕМ ДО ПАНТЕЛЕЙМОНА КУЛІША

Туристична група «Шляхами славних синів України», що діє при районному управлінні гуманітарного розвитку відвідала багато музеїв та пам’ятних історичних місць Київської, Чернігівської, Полтавської,Черкаської, Вінницької, Житомирської, Кіровоградської і Сумської областей.

Share Button


«До глибини душі, до щему серця…»

Презентуємо наші видання

Share Button


Новорічні свята: як українці відпочиватимуть у 2020 році

З метою створення сприятливих умов для свят, у 2020 році може бути перенесений один робочий день. Про це йдеться в оприлюдненому на Урядовому порталі розпорядженні від 23 жовтня 2019 року № 995-р «Про перенесення робочих днів у 2020 році».

Share Button


НАЗК знайшло у декларації гендиректора «Борисполя» порушень на 10,6 мільйона

Нацагентство з питань запобігання корупції повідомить НАБУ про ознаки недостовірних відомостей у деклараціях гендиректора аеропорту «Бориспіль», голови Полтавської облради та судді. Про це повідомляє пресслужба агентства.

Share Button


Держгеокадастр виводять на чисту воду

СПРАВИ ЗЕМЕЛЬНІ. Уряд розпочав кадрове зачищення недоброчесних керівників Держгеокадастру. Минулого тижня відсторонено від виконання обов’язків керівника Головного управління Держгеокадастру в Київській області Людмилу Приходько, а перед тим очільників ще в 12 областях, зокрема керівників регіональних управлінь Держгеокадастру Одещини й Закарпаття.

Share Button


Асоціація міст України звертається до прем’єр-міністра України

Асоціація міст України наполегливо просить прем’єр-міністра України О. Гончарука ініціювати скасування постанови Уряду від 26.06.2019 № 560 як такої, що несе загрозу припинення діяльності підприємств комунальної теплоенергетики і, відповідно, надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води громадянам.

Share Button


ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИЗНАЧИВ ГОЛОВОЮ КИЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСІЯ ЧЕРНИШОВА

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова. Відповідний указ підписано 28 жовтня.

Share Button


Вимоги подати тепло та погрози Зеленським: як у Борисполі опалювальний сезон починали

Сьогодні у місті стартує опалювальний сезон. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні виконавчого комітету, а перед тим бориспільці зранку обривали телефони у міській раді – вимагали подати тепло і погрожували Зеленським.

Share Button


ЄБРР виділить 5 млн євро на добудову Спеціалізованої школи ім. Костянтина Могилка

Міський голова Борисполя Анатолій Федорчук під час планової наради заявив, що вирішено питання щодо 5 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку на добудову та реконструкцію Спеціалізованої школи ім. Костянтина Могилка.

Share Button


ЯК У ПРОЦЕВІ ДИВУВАЛИ ПИРЯТИНЦІВ

Пирятинський район межує з Черкаською, Київською та Чернігівською областями. Днями делегація сільських голів Пирятинського району відвідала сусідню область, зокрема Бориспільщину.

Share Button