Monthly archives: Травень, 2019

Без кульок: Бориспіль підтримає флешмоб #ековипускний

Бориспіль підтримає флешмоб #ековипускний і відмовиться від кульок на святкуваннях. Як повідомили в міському управлінні освіти і науки, з подібною ініціативою ще на початку травня вийшли лідери учнівського самоврядування та керівництво Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт».

Share Button


Субвенції на інсулін: хто отримує кошти і як їх розподіляють

З 1 червня 2019 року м. Бориспіль та Бориспільський район окремо забезпечуватимуть інсуліном хворих на цукровий та нецукровий діабет за рахунок державної субвенції. Про це йдеться в розпорядженні голови Київської облдержадміністрації від 05.05.2019 № 271 «Про розподіл та перерозподіл обсягів субвенції з державного бюджету між місцевими бюджетами Київської області на 2019 рік».

Share Button


ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО БЮДЖЕТУ ПОТРІБНІ ДВА СЕСІЙНІ ДНІ

Із сесії Бориспільської районної ради

Share Button


«УРОЧИСТО ПРИСЯГАЮ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ…»

У суботу, 25 травня, у Міжнародному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії молоді гвардійці склали військову присягу: молоді юнаки з різних куточків України в однострої Національної гвардії стали повноправними членами військового колективу центру.

Share Button


«Може, оголосити «народне будівництво?», або ЦРЛ потребує осучаснення

Гаряча лінія «Ми всі під Богом ходимо, треба негайно щось робити для збільшення ліжко-місць в неврологічному відділенні!» – пролунав крик душі небайдужої людини, колишнього медичного працівника Тетяни Шевченко (Саченко).

Share Button


ЩАСЛИВІ, БО ПЕРШІ

Наші колеги на фестивалі

Share Button


ЛІТНІ ТАБОРИ: ТУТ НЕ НУДЬГУВАТИМУТЬ

З понеділка, 27 травня, і по 13 червня на базі всіх закладів загальної середньої освіти зафункціонували табори з денним перебуванням для 720 учнів міста, та літні мовні табори, де удосконалюватимуть англійську мову 212 учнів.

Share Button


«ГРАЦІЯ»: 20 РОКІВ У РИТМІ ТАНЦЮ

Останньої суботи весни на сцені міського будинку культури своє 20-річчя святкував зразковий хореографічний ансамбль «Грація». Саме ж звання «зразкового» колективу присвоєно 2010-го, та передував цьому скромний старт: з гуртка, що налічував 20 вихованців.

Share Button


ЛІЦЕЙ «ДИЗАЙН-ОСВІТА» ІМЕНІ ПАВЛА ЧУБИНСЬКОГО ШУКАЄ ДИРЕКТОРА

Цього тижня управління освіти і науки Бориспільської міської ради оголосило про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського.

Share Button


Автівка знову знесла електроопору: водій був напідпитку

У Борисполі водій напідпитку зніс електроопору на вул. Маяковського. У мережі жартують і називають такі ДТП челенджем невдоволення послугами «Київобленерго».

Share Button


Квартиру-смітник заберуть у комунальну власність

«По вулиці Момота в п’ятиповерхівці є квартира, де значний час ніхто не проживає. З житла вже давно зроблено смітник і собачник. Квартира на першому поверсі і через відкриті вікна собаки легко потрапляють в середину… Сморід навкруги відповідний. Окрім цього, в квартирі протікає каналізація чи водогін, і вода тече в підвал просто потоком», – написала на

Share Button


Двоє підлітків вкрали каналізаційний люк

За повідомленням директора КП ВКГ «Бориспільводоканал» Олександра Гануша, серед білого дня біля «Фори» підлітки викрали каналізаційний люк. Крадіями, за його словами, були старшокласники – про що свідчать фото.

Share Button


Метр фекалій на дні: бориспільці зливають в озера каналізацію

Містяни зливають в озера каналізацію. Днями водолази, обстежуючи водойми,. відмовились пірнати в одне з озер, а саме – Олександрівське, що біля ЗОШ № 7, де на дні до метра фекалій.

Share Button


У Ревному сільського голову затримали на хабарі: селяни говорять, що це «жахлива помилка»

У понеділок, 27 травня, у Бориспільському районі сільського голову затримали на хабарі у розмірі 3 тис. доларів. Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.

Share Button


Незвичайна книга незвичайного автора

У центральній міській бібліотеці  відбулася презентація незвичайної книги «Не мовчіть – і вас почують!». Це своєрідний літопис яскравих подій напередодні та під час здобуття Україною незалежності,  і тих, що відбувалися потім.

Share Button