Monthly archives: Січень, 2019

ВЕСЕЛІ ЗАСНІЖЕНІ СТАРТИ

У кар’єрі, що на розі вулиць Глибоцька – Ясна – Польова, минулої суботи було не пройти – не проїхати, хіба що на санчатах – уперше для всіх і кожного фестиваль зимових розваг «Веселі старти».

Share Button


«Морозенко» – казка добра, красива і повчальна

У неділю, 27 січня, в Борисполі діти і їхні батьки мали змогу подивитися казку «Морозенко» у постановці відомого київського режисера Ігоря Матіїва (Театр на Подолі). Режисер постійно співпрацює з Бориспільським муніципальним театром «Березіль». Створена на основі українських казок вистава напрочуд добра і повчальна.

Share Button


ФОЛЬКЛОР ПО-УЧНІВСЬКИ

Традиційно у Борисполі відбувся міський конкурс фольклорних колективів, присвячений Павлу Чубинському. На сцені актової зали ЗОШ № 6 школярі демонстрували звичаї та обряди українського народу. При цьому дивували акторською майстерністю, співами, танцями та образами. Виступи колективів оцінювали представники освіти та культури.

Share Button


«КАЗОЧКИ З БОРИСПОЛЯ» НА СЦЕНІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Традиційно з нагоди дня народження нашого земляка Павла Чубинського з ініціативи міського голови і за підтримки депутатського корпусу готується презентація чергового видання з матеріалів етнографічної експедиції, очолюваної Павлом Чубинським.

Share Button


Та нам не кришталевий палац потрібен, а просто пристойне приміщення!

«Коли мій син, у якого важка форма ДЦП і який пересувається лише за допомогою візка, – пригадує одна бориспільська матуся, – був зовсім маленьким, до нас завітав один зі знаних у нашому місті громадських діячів. Він розмовляв з моїм хлопчиком, захоплювався ним, його здібностями.

Share Button


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ «ЧУБИНСЬКИЙ FEST» У БОРИСПОЛІ

Під егідою Міжнародного благодійного фонду «Соняшник» за сприяння управління культури, молоді та спорту у Борисполі відбувся Всеукраїнський мистецький фестиваль «Чубинський fest».

Share Button


52 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ: В ПРІОРІТЕТІ – БУДІВНИЦТВО ЛІКУВАЛЬНОГО КОРПУСУ ТА ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО

П’ятдесят друга сесія міської ради проходила відносно тихо, допоки не порушили питання мови у місті. Особливу увагу цього разу сконцентрували також на Бориспільській ЦРЛ, а точніше – будівництві лікувального корпусу. Несподіваним став візит першого заступника голови комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення народного депутата Сергія Капліна.

Share Button


Епідемія кору вже у Борисполі?

Станом на 28 січня у Бориспільську ЦРЛ звернулось 11 осіб із підозрою на кір. Як повідомили у райлікарні, частина хворих з району, частина з міста. Медики радять не панікувати.

Share Button


ВИМУШЕНІ КАНІКУЛИ: У ШКОЛАХ МІСТА ОГОЛОШЕНО КАРАНТИН

29 січня на сесії міської ради депутат Ілля Луців виступив з пропозицією призупинити навчання шкіл у зв’язку з карантином. За словами медика, кількість госпіталізованих хворих на кір з міста та району збільшується, тому «рішення треба приймати негайно, адже день очікування може коштувати комусь життя».

Share Button


Усі – на боротьбу з ігровими автоматами

У міській раді вирішили не на жарт взятись за боротьбу з ігровими автоматами. Про проблему заговорили після того, як на Головатого з’явився ще один гральний заклад, а біля нього купа будівельного, і не тільки, сміття.

Share Button


«Золота вода» на Банківській

Мешканці будинку на Банківській, 32 скаржаться на «золоту воду». Бориспільці продемонстрували владі фотографії брудних ванн та фільтрів.

Share Button


У місті побили відомого викладача англійської

Прочитано у соцмережах. Невідомі у Борисполі по-звірячому побили викладача англійської мови Мохамеда Сісея. Як стало відомо, чоловіка побили ввечері 26 січня. Інформацію про інцидент поширив бориспілець Дмитро Футорний.

Share Button


У ЧУБИНСЬКОМУ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ТВОРЦЯ ГІМНУ УКРАЇНИ

У районі відбулися урочистості з нагоди відзначення 180-ої річниці від дня народження українського етнолога, фольклориста, поета, автора слів Державного Гімну України Павла Чубинського.

Share Button


Первинка: частина лікарів міських амбулаторій уже досягла свого ліміту пацієнтів

Частина лікарів міських амбулаторій уже досягла свого ліміту пацієнтів. Для зручності бориспільців «первинка» підготувала діаграму приписної кампанії, на якій можна побачити, з ким ще можна укласти декларацію і в якій амбулаторії.

Share Button


Бориспільський ліцей опинився у ТОПі освітніх закладів

Бориспільський академічний ліцей потрапив у ТОП-5 шкіл і дитсадків, які змінились до невпізнаванності. Рейтинг було сформовано виданням «Всеосвіта».

Share Button