Monthly archives: Грудень, 2018

З НАДІЄЮ НА КРАЩЕ

Рожеві, білі, чорні, рябі….у родині Сосяк мешкає близько 70 поросят і для Іванкова це рекорд. За рік таке хазяйство проїдає щонайменше 30 т комбікорму, але ж скільки щастя, особливо для трирічного Сашка.

Share Button


ЯК ПРОЙШОВ ТРАДИЦІЙНИЙ КОНКУРС ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Олівці, пензлі, наполегливість, талант і фантазія… Що ще треба для створення малюнків? Починаючи з 2010 року, конкурс до дня Святого Миколая по праву має статус традиційного.

Share Button


Соціологи очікують до 50 кандидатів у президенти

Кількість зареєстрованих кандидатів на участь у виборах президента України може сягнути 50 осіб. Таке припущення зробив соціолог Сергій Штепа під час прес-конференції Соціологічного центру ім. Михайла Драгоманова на тему «Соціологічні підсумки року», повідомляє Укрінформу.

Share Button


Порошенко оголосив про припинення воєнного стану

Президент Петро Порошенко оголосив про завершення дії правового режиму воєнного стану в 10 областях України. Про це він заявив на засіданні РНБО у середу, повідомляє Укрінформ.

Share Button


Міністр роз’яснив, коли «швидка» має їхати на виклик

Бригада швидкої допомоги має обов’язково виїжджати на виклик до хворого, якщо є медичні показання. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє Укрінформ.

Share Button


Знайдено знахідки часів Київської Русі

У центрі міста археологи під час розкопок виявили потужний пласт часів Київської Русі. Дослідження проводили співробітники Інституту археології Національної академії наук України.

Share Button


Міський голова про перехід учителів у нову школу: «Навчальний процес не постраждає»

Навчальний процес у зв’язку з відкриттям нової школи не постраждає в жодному закладі освіти — ні у ЗОШ № 6, ні у ЗОШ № 1, ні у ЗОШ № 8, ні в ліцеї «Дизайн-освіта»:  Це – аксіома, наголосив А. Федорчук.

Share Button


День виборів: у Борисполі з’явиться нова виборча дільниця

Країна готується до виборчого року. ЦВК працює і вносить певні зміни. Деякі стосуються і Борисполя.

Share Button


Пробне ЗНО коштувало 138 гривень

З січня стартує реєстрація на пробне ЗНО. Тим, хто бажає взяти у них участь і перевірити свої можливості і знання, можна подавати заявки до 31 січня. На цьому наголосила начальник міського управління освіти і науки Тетяна Павленко.

Share Button


«Первинка» у Борисполі має всі необхідні вакцини

Міський центр первинної допомоги має всі необхідні вакцини. Про це поінформував керівник центру Євгеній Черенок.

Share Button


Архітектурні фантазії на тему пождепо та площі Чубинського

Пам’ятник Чубинському може переїхати до «Фори», а пождепо перетворитись на комфортний сучасний громадський простір із центром адмінпослуг, галереєю та артпасажем. Відповідні пропозиції та архітектурні ескізи обговорювали на засіданні архітектурно-містобудівної ради.

Share Button


Виступ на летовищі

Авіасвято на валізах: у «Борисполі» Олег Скрипка та Le Grande Orchestra влаштували незвичайний концерт . Хіти лунали просто в зоні реєстрації міжнародних рейсів

Share Button


Про незвичайне в звичайному, миколайчики від Миколайовичів, і не лише від них, та інші дива

Нині все в людському житті і навіть у самій природі сповнено очікуванням новорічних див. Та, власне, вони вже розпочалися. Адже цикл новорічних свят в Україні 19 грудня відкриває Святий Миколай.

Share Button


Віктор Співак — миттєвості життя

«Які ж красені! Подивися лишень!» Це аеропорт «Бориспіль», ми на другому поверсі центральної будівлі аеровокзалу, звідкіля так добре видно злітну смугу і літаки на ній. І це одна з перших миттєвостей нашого спілкування з Віктором Юрійовичем — літо такого вже далекого 1975 року, а ніби вчора милувалися дійсно величною красою, яку зупинив його фотоапарат.

Share Button


КОСТЯНТИН СТРУКОВ: «ВАРТО ДОКЛАСТИ ЗУСИЛЬ І КИЇВСЬКИЙ ШЛЯХ БУДЕ НЕ ГІРШИЙ ЗА ХРЕЩАТИК»

Головний офіс Бориспільського районного споживчого товариства «убрався» в новорічні шати: два дерева при вході прикрашає святкова ілюмінація.

Share Button