Monthly archives: Грудень, 2018

Багатство краси і любові

У Бориспільській дитячій музичній школі відбувся вечір пам’яті талановитої української співачки народної артистки України Лариси Остапенко. Мистецькому вечору «Великі митці, що родом з Борисполя» передував прийом доньки відомої співачки Лесі Білаш  у виконавчому комітеті міської ради, на якому вона спілкувалася із заступником міського голови Людмилою Пасенко, депутатом міськради, поетом і композитором Валерієм Мартишком, відомим поетом-ронделістом

Share Button


Італійка з Борисполя, або Як Світлана Бевз знялась у рекламі «Київстар»

Нещодавно на телевізійні екрани вийшла реклама одного з найбільших мобільних операторів країни – «Київстар». У чарівній італійці, яка порядкує за величезним столом, легко впізнати бориспільку Світлану Бевз.

Share Button


Губернатор Київщини: «Пенсії і пошту ми маємо донести до людей»

Проблеми Укрпошти та Ощадбанку нині обговорюються на всіх рівнях. Так звана оптимізація зачепила багато відділень по всій Україні. Не оминула вона й Київщину, більше того – стала наріжним каменем у питаннях пенсійного забезпечення, сплати комунальних послуг, доставки періодики, та найголовніше – змусила багатьох працівників цих установ, а це тисячі людей, серйозно замислитися над тим, що

Share Button


ПЕРШИЙ НЕОФІЦІЙНИЙ ФОРУМ ПРО ПЕРВИНКУ

У Борисполі відбувся перший неофіційний форум комунальних некомерційних підприємств первинної ланки медичної допомоги. На порядку денному – проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Share Button


ДВА СВЯТА ЗЛИЛИСЯ ВОЄДИНО: ПРИВІТАЛИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ

5 грудня в актовій залі міської ради вітали з Днем Збройних сил України та Міжнародним днем волонтера. На адресу винуватців урочистостей слова подяки надійшли від в. о. міського голови Микола Корнійчука та секретаря міської ради Ярослава Годунка.

Share Button


ПРО ОСІННІЙ ПРИЗОВ, ЗАХИСТ КРАЇНИ І НЕ ТІЛЬКИ…

Депутатів – у військкомати! Пройти медкомісію, стати на військовий облік і відзвітувати у Facebook: із таким закликом до колег-депутатів звернувся секретар міської ради Ярослав Годунок. За його словами, кожен має бути готовим захищати країну зі зброєю в руках.

Share Button


Проблема двох ліцеїв: «перетягування кадрів» чи вільний вибір?

Випускники ліцею «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського можуть залишитись без атестатів, стверджує директорка закладу Лариса Власенко. Ризик, за її словами, пов’язаний із відкриттям нового ліцею, а точніше – із «перетягуванням кадрів».

Share Button


ХЛІБОМ-СІЛЛЮ У БОРИСПОЛІ ЗУСТРІЧАЛИ ДЕЛЕГАЦІЮ З ЯПОНІЇ

З хлібом-сіллю у центральній міській бібліотеці зустрічали делегацію з Японії. В силу певних обставин зустріч, яку запланували ще на осінь, відбулася 4 грудня. Її мета – знайомство з роботою ГО «Новий схід», куди входять вимушено переміщені особи, які нині мешкають у Борисполі.

Share Button


РАДА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ: «ЩОБ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН НЕ СТАВ «ЧЕРГОВИМ ПРОЖЕКТОМ»

В приміщенні НУБіП під головуванням очільника Київської області Олександра Терещука відбулося засідання Ради регіонального розвитку. В заході взяли участь представники всіх структурних підрозділів Київської ОДА, голови районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад. Місто Бориспіль на засіданні представляв перший заступник міського голови Микола Корнійчук, Бориспільський район – перший заступник Бориспільської РДА Руслан Садовський, заступник голови

Share Button