Monthly archives: Листопад, 2018

«Мрію самореалізуватися в цьому житті!»

3 грудня в Україні і світі – День людей з особливими потребами

Share Button


«Варто робити добрі справи і підтримувати свою країну»

Напередодні Міжнародного дня волонтера зустрілася з головним спеціалістом відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету міської ради Мариною АНТОНЮК. Саме цей відділ співпрацює з волонтерами міста та координує роботу волонтерської ради. Її коментар до розвитку волонтерського руху в Борисполі підсумовує зроблене протягом останніх чотирьох років.

Share Button


У Борисполі ожила ковзанка

Ковзанка «Вигон» знову ожила. Територію прибрали, а лід – обкатали.

Share Button


Що, де і скільки читають українці

Українці більше полюбляють читати сучасні детективи та класику, дедалі менше купують друкованих книг і більше приділяють уваги онлайн ЗМІ та соцмережам. Проте все ж залишаються 10% тих, хто не уявляє життя без книг – паперових чи електронних.

Share Button


Пухнасту красуню та новорічний подарунок своїми руками

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ. 27-28 листопада в приміщенні міського центру технічної творчості «Евріка» відбувся міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Share Button


НІМЕЧЧИНОЮ… З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

Перспектива вирушити до Німеччини на розпродаж одного з провідних брендів одягу у світі, тішила аж «до писку». Притаманну мені скромність, «як вітром, здуло»: авіаквитки, дівчаче «ганчір’я», проживання, харчування, гроші на дрібниці та ідею, яка все це об’єднала – «штовхнули» друзі. В обмін – привезти себе і шматочок України. Не знаю, як останнє, але я «гребла»

Share Button


До 95-річчя утворення Бориспільського району НЕ БАЙДУЖІ ДО МИНУЛОГО І ДНЯ ЗАВТРАШНЬОГО

Стартувала плідна наукова  робота з дослідження багатьох краєзнавчих аспектів рідної Бориспільщини.

Share Button


«Пакунки малюка» почали видавати у пологовому

Пологове відділення Бориспільської ЦРЛ уже видає пакунки малюка. Як повідомив завідувач відділення Юрій Черних, надійшли «бейбі бокси» після 20 листопада.

Share Button


Ціни на долар, продбезпека та соцвиплати: що зміниться в країні під час воєнного стану

ЖИВІТЬ ЗВИЧАЙНИМ ЖИТТЯМ! Один лише натяк на можливість введення воєнного стану в Україні змусив вартість американської валюти змінюватись по кілька разів на день. Так, 26-27 листопада в обмінниках ціни коливались у межах 1,5 грн. Вартість валюти як стрімко зростала, так і стрімко падала.

Share Button


Воєнний стан: що треба знати кожному?

З 26 листопада в 10 областях України запроваджено режим воєнного стану терміном на 30 днів. У переліку Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Share Button


Справи комунальні

Газ. Як поінформував в.о. міського голови Микола Корнійчук, КПТМ «Бориспільтепломережа» на початок тижня було використано газу на 17,2 млн грн за вартістю, що є на сьогодні. Сплачено 1,6 млн грн, або приблизно 10%. За транспортування блакитного палива ПАТ «Київоблгаз» місту нараховано ще 1,6 млн грн і «Укртрансгаз» – 470 тис. грн. Населення сплатило в листопаді 2,5

Share Button


Рецептурні форми ліків – за електронними рецептами

Ще в 2012 році у нашій державі стартувала програма з лікування хронічно хворих людей. Як наголосила директор КП «Аптека № 24» Олена Хомич, це був пілотний проект. Підприємство взяло активну участь у ньому.

Share Button


«Учитель року-2019» працює в ЗОШ № 1

Минулого тижня в закладах освіти відбувся міський конкурс «Учитель року-2019». Як поінформувала заступник міського голови Людмила Пасенко, у номінації «Основи здоров’я» було два учасники, переможцем стала вчитель ЗОШ № 1 ім. Ю. Головатого Юлія Юріївна Коломієць, яка представлятиме Бориспіль на обласному конкурсі. Інф. «ТС»

Share Button


ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ НА ТЕМУ ПРАВОПОРЯДКУ: МИ З ВАМИ — НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА У РОБОТІ ПОЛІЦІЇ

В актовій залі міської ради обговорювали питання забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в Борисполі.

Share Button


Книга простої селянки з Рогозова про голодомор

Про страшні голодні 1932-1933 роки пишуть історики, краєзнавці, письменники. Та найціннішими залишаються свідчення простих людей, яким і сьогодні, через 85 років, несила мовчати, адже ті далекі події торкаються безпосередньо їхніх рідних і близьких.

Share Button