Monthly archives: Листопад, 2018

Бориспіль залишиться без «Випускниці-чарівниці»?

Бориспіль може залишитись без конкурсу «Випускниця-чарівниця», який проводили у місті 15 років поспіль. Випускниці засмучені, адже з нетерпінням чекали цього свята. Ба бльше, деякі вже навіть придбали сукні.

Share Button


На ЗНО не пустять без ID

ПОДБАЙ ЗАЗДАЛЕГІДЬ. Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки — Державна міграційна служба доручила своїм територіальним органам сприяти школярам в оформленні документів.

Share Button


Сад людяності і любові

13  листопада – Всесвітній день доброти. Можливо, не всі пам’ятають про нього, проте кожен знає, що таке доброта. Через добрі вчинки ми робимо не лише інших, а й себе щасливішими. Люди, які роблять добро, довше живуть, захищені від депресії, мають кращий імунітет.

Share Button


Керівник поліції розповів про розкриття резонансного нападу на координатора С14

Напад на координатора С14 розкрито. Ймовірним нападникам та замовнику обрано запобіжні заходи. Журналісти «ТС» розпитали керівника Бориспільського відділу поліції Олександра Шляховського про мотиви нападу, вилучену зброю та наявність у справі «російського сліду».

Share Button


Міська жіноча рада окреслила план дій

9 листопада відбулася звітно-виборна конференція Бориспільської міської жіночої ради. У ній взяли участь як постійні представники, так і нові. Про роботу ради звітувала Любов Даниленко, заступник колишньої голови Віри Шульги, яка цього року відійшла в інші світи.

Share Button


Залізничному експресу до «Борисполя» обрали назву

Швидкісний залізничний експрес, що курсуватиме між Центральним залізничним вокзалом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль», матиме назву «Kyiv Boryspil Express». Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

Share Button


Як відзначатимуть 8 березня в Україні: директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що «дня тортиків і букетиків» не буде

Сьогодні українське суспільство є готовим відмовитися від радянської традиції відзначення 8 березня, зокрема, молоде покоління якоїсь ностальгії щодо цього свята не відчуває. Відтак, формат 8 березня необхідно змінити – тобто, зробити його днем боротьби за права жінок, а не «днем тортиків і букетиків». Про це розповів, історик Володимир В’ятрович, передає «Главред».

Share Button


Нова школа у Борисполі: чи приймають заяви, чи потрібно платити за навчання та чи буде друга зміна?

Бориспільський академічний ліцей ще не працює, а бажаючих там навчатись вже дуже багато. Батьки бориспільських школярів готові нести заяви, але адміністрація нової школи закликала жителів міста ще трішки зачекати, а також на своїй сторінці у Facebook відповіла на найпоширеніші запитання, з якими до них звертаються.

Share Button


ДІАЛОГ МІЖ ВЛАДОЮ ТА ГРОМАДОЮ: РЕЦЕПТИ УСПІШНОЇ СПІВПРАЦІ

На базі міської бібліотеки відбувся тренінг «Залучення громадян до прийняття суспільно важливих рішень. Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою».

Share Button


ДП «Чайка»: виробляємо виключно натуральну продукцію

Довідка: ДП «Чайка»: створено у 2000 році на базі підсобного господарства «Чайка» і підсобного сільськогосподарського підприємства «Дударків».

Share Button


Максим МАЗУРКО: «У сільському господарстві лише дві проблеми – малий урожай і великий урожай»

В агрофірмі «Іванків», що  спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур, працює стабільний колектив з 60-ти осіб, серед них і ветерани, і молодь. Очолює його молодий перспективний керівник Максим Мазурко, який п’ять років тому прийняв господарство від свого батька. Зустрілися з ним саме напередодні свята.

Share Button


Тарифи на теплопостачання у Борисполі підвищили всім, окрім населення

У Борисполі підвищили тарифи на теплопостачання підприємствам та бюджетним організаціям, але населенню – ні. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні виконавчого комітету 13 листопада.

Share Button


Подорожчання проїзду в дії: до Харківської – 26, до Лівобережної – 32

Перевізники обіцяли – перевізники зробили. Нові ціни на проїзд до столиці б’ють рекорди. Щоб доїхати до «Харківської», треба викласти 26 грн, дорога до «Бориспільської» обійдеться дешевше – 25 грн. Найбільше платять ті, кому потрібно на «Лівобережну» – 32 грн. Місцеві навіть жартують: «Йдемо в Європу: раніше проїзд коштував 1 долар, тепер 1 євро».

Share Button


До 1 січня електроенергія не дорожчатиме

Таке рішення прийнято НКРЕКП й продовжено термін дії ліцензій для всіх Обленерго України, поінформував начальник Бориспільського РП ПАТ «Київобленерго» Микола Борзяк. Також, за його словами, в НКРЕКП пообіцяли, що зроблять усе можливе, щоб цей процес був поступовим. Тож бюджетні організації можуть поки що спокійно проводити тендери.

Share Button


«Червоний список» пацієнтів відмінять у червні

Керівник Бориспільського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Євгеній Черенок повідомив, що з 30 червня 2019 р. відміняється так званий «червоний список» пацієнтів – це ті, хто не підписав декларації із сімейними лікарями.

Share Button