Monthly archives: Серпень, 2018

Замість калюж – плитка:  тротуар від АТБ до Європейської застелять «фемкою»

Уже найближчі дні у центрі Борисполя стартує масштабна реконструкція тротуару від АТБ і до вулиці Європейської. Замість калюж і асфальту буде плитка, загальна площа робіт – 915 кв. м.

Share Button


Школярі з Борисполя долучилися до Національного проекту «Книгу Миру», започаткованого президентським подружжям Порошенків

У Маріїнському палаці 23 серпня школярі з Борисполя Олександра Кошель і Богдан Рудкович разом з дітьми з усієї Київщини, батьки яких воювали на Донбасі, взяли участь в урочистій презентації національного проекту «Книга миру» разом із президентським подружжям Порошенків.

Share Button


У Горі влаштували патріотичний велопробіг з прапорами

Смаколики, драйв і блакитно-жовтий велопробіг. Уже втретє активісти Гори прокладають вулицями села патріотичний веломаршрут. Цього року до горян долучились і бориспільці, які, окрім державних прапорів, привезли з собою й стяг міста.

Share Button


ФЕСТИВАЛЬ «ХОЛІ»: ФАРБУВАЛИ ВСІХ І ВСЯ

Післясвяткові вихідні відзначали кольорово: на території Бориспільського державного історичного музею відбувся фестиваль «Холі». І хоча традиція обкидати один одного фарбами походить з Індії, директор закладу Наталія Йова,бажаючи миру і добра, переконує: «Все хороше – то наше. Як на мене, люди скучили за чимось веселим та дратвовим».

Share Button


У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ «ТЕРНИЦЯ» ПІДКОРИЛА ЧЕРНІГІВ

24 серпня бориспільці підкорювали історичний Чернігів. Там на Красній площі в рамках заходів до Дня незалежності відбувся ХIII Міжнародний фестиваль національних культур «Поліське коло».

Share Button


Тетяна Павленко: «Через 12 років наш випускник стане справжнім патріотом, знатиме свої права  і зможе застосувати набуті знання у суспільстві»

Розпочинається новий навчальний рік, а з ним і впровадження Нової українського школи. Яких змін чекати в освітньому процесі, журналісти «ТС» дізнавалися у начальника управління освіти та науки Бориспільської міської ради Тетяни Павленко.

Share Button


«Нова українська школа»: на Бориспільщині витратили понад 20 млн грн на впровадження нових освітніх стандартів

Одномісні парти, інтерактивне обладнання та комп’ютери уже чекають на першокласників у сільських школах. На реалізацію Концепції «Нова українська школа»  із районного бюджету було виділено понад 20 млн грн. Про це «ТС» повідомили в Управлінні гуманітарного розвитку Бориспільської РДА.

Share Button


СТРАТЕГІЧНІ ВЕКТОРИ ОСВІТЯНСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ: «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА», ІНКЛЮЗИВНЕ ПАРТНЕРСТВО, СЕРТИФІКАТИ, ПОДЯКА І ПІСНЯ ПРО БОРИСПІЛЬ

Ключова реформа Міністерства освіти і науки має за мету створити середовище, де можна буде отримувати не лише знання, а й вміння, задля їх подальшого застосування у житті.

Share Button


Район відзначив ювілейну дату – 95-річчя утворення

2018-ий – рік ювілейний для Бориспільщини, рік 95-річчя утворення Бориспільського району. І хоча дата припадає на початок березня, символічно, що головне дійство відбулося саме в рамках великого національного свята нашої держави –  Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України на Європейській площі міста Борисполя.

Share Button


Рейтинг ЗНО: Бориспіль серед 20-ки кращих

З’явився рейтинг міст України за результатами ЗНО-2018, де Бориспіль – серед 20-ки кращих. Одразу наголосимо, що йдеться про 20-ку (із 69) міст, де населення становить понад 50 тисяч осіб. Якщо ж говорити про загальний рейтинг – то Бориспіль потрапив до сотні (91 місце із 380).

Share Button


Бориспільській транспортній бригаді присвоєно ім’я конструктора Антонова

Президент Петро Порошенко присвоїв почесні найменування військовим частинам Збройних сил України та Державної прикордонної служби. Бориспільську 15-ту бригаду транспортної авіації відтепер іменуватимуть на честь авіаконструктора Олега Антонова.

Share Button


СИНЬО-ЖОВТЕ ЗНАМЕНО ЄДНАЄ ТА ЗМІЦНЮЄ ГРОМАДУ

23 серпня святково вдягнені бориспільці та гості міста зібралися на Європейській площі міста, аби вшанувати святиню нашої держави – Державний прапор України.

Share Button


ВІДТЕПЕР СПОРТУ ЩЕ БІЛЬШЕ

Напередодні Першовересня на базі Бориспільських ЗОШ № 3 та № 8 відкрито футбольні поля зі штучним покриттям та тренажерні майданчики. У сумі для бюджету міста це близько 3 млн грн.

Share Button


Оголошено конкурс соціальних проектів

Як поінформувала заступник міського голови Людмила Ковальова, на сайті міської ради оголошено конкурс проектів соціальної дії, під час якого активні громадяни можуть надати пропозиції, що стосуються будь-якого напряму діяльності міста.

Share Button


Кращі отримають стипендію міської ради

За інформацією заступника міського голови Людмили Пасенко, минулого тижня відбулося засідання комісії з присудження стипендії Бориспільської міської ради.

Share Button